Roksana Węgiel planuje ślub. Wybrała już suknię i mówi o szczegółach. Padło pytanie o intercyzę

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel niedawno potwierdziła zaręczyny z Kevinem Mglejem, a teraz przyznała, że razem z ukochanym planują ślub. 18-letnia wokalistka opowiedziała o przygotowaniach do najważniejszego dnia w swoim życiu i zdradziła, czy przyjmie nazwisko partnera. Padło także pytanie o intercyzę.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się przy okazji pracy nad płytą wokalistki. Młoda gwiazda długo jednak ukrywała, że jest w związku i dopiero w dniu 18. urodzin przyznała, że jej serce od jakiegoś czasu jest zajęte. Wówczas okazało się, że jej wybrankiem został 26-letni producent muzyczny. Roksana Węgiel od początku podkreślała, że jest on dla niej "tym jedynym".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub

Roksana Węgiel niedawno pochwaliła się na Instagramie zaręczynami z Kevinem Mglejem. Wokalistka opublikowała zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym z okazałym diamentem, a teraz przyznała, że razem z ukochanym planują ślub.

Od początku byłam pewna tej relacji i od początku dążyliśmy do ślubu

Zaręczyny była kameralne, a Roksana Węgiel nie ukrywa, że mimo że się wszystkiego spodziewała, to się popłakała. Zdradziła także, że od razu po zaręczynach zaczęli z ukochanym rozmawiać o ślubie.

"Jest to też decyzja, o której dużo rozmawialiśmy. To duża deklaracja, i ze strony Kevina, i mojej. Nie byłam zaskoczona, bo podeszliśmy do tego bardzo poważnie. Miałam czas, żeby sobie to wszystko ułożyć. Cieszę się, że miałam czas na przemyślenie tej decyzji" - powiedziała.

Młoda wokalistka przy okazji zaznaczyła, że nie zmieni nazwiska, ponieważ fani znają ją pod jej panieńskim. W związku z tym zdecydowała się na wersję dwuczłonową i po ślubie będzie się nazywała Roksana Węgiel-Mglej. Gwiazda przyznała, że wybrała już suknię ślubną, której krój będzie "syrenkowy".

"Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać" - powiedziała z uśmiechem.

Roksana Węgiel o intercyzie i krytyce jej partnera

Roksana Węgiel niedawno przyznała, że jej ukochany ma pokaźny majątek i prowadzi kilka firm. Wokalistka tym samym ucięła plotki na temat tego, że utrzymuje Kevina Mgleja. Artystka zapytana o intercyzę nie ukrywała jednak, że jeszcze o tym nie rozmawiali.

"To newralgiczny temat. Uważam, że jak się jest z kimś w małżeństwie, to i tak wszystko macie wspólne, wszystko jest wasze. To jest ciężki temat, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Kiedy masz zdrową relację w małżeństwie, żyjecie po prostu razem" - mówiła z pełną powagą.

Przy okazji wypowiedziała się także na temat hejtu, z jakim mierzy się jej ukochany. Wszystko dlatego, ponieważ Kevin Mglej kilka lat temu był zaręczony z inną młodą gwiazdą, aktorką Malwiną Dubowską. Para planowała wspólną przyszłość i nawet doczekała się dziecka. Artystka jakiś czas temu w emocjonalnym nagraniu na InstaStories przyznała, że wychowuje syna sama i może liczyć jedynie na pomoc rodziców. Dodała także, że została wyrzucona z domu i teraz jako samodzielna matka boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi.

"To jest cudowny człowiek. A ludzie bardzo łatwo dopowiadają sobie historie. Można manipulować w Internecie, zresztą są na to przykłady. Mnie to nie dotyka, ale jak ludzie wylewają tyle jadu w stronę twoich ukochanych, najbliższych osób, to już nie jest tak miło i mam wyrzuty sumienia, bo oni żyją w ekosystemie ze mną i się im za to dostaje. Wtedy mnie to boli, ale wychodzę z założenia, że nie można się tym przejmować" - mówiła Roksana Węgiel.

Dodała także, że jest dumna z tego, jak z krytyką radzi sobie sam Kevin Mglej.

Uważam, że Kevin sobie świetnie z tym poradził. I już jest dobrze. Ten najgorszy szczyt hejtu już przetrwaliśmy. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. I ludzie się w końcu przyzwyczają
- zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości