Roksana Węgiel i Kevin Mglej na pierwszym oficjalnym wyjściu razem. Jak wypadli?

Autor:
Norbert
Żyła
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na pierwszym oficjalnym wyjściu

Roksana Węgiel zabrała swojego o osiem lat starszego partnera Kevina Mgleja na oficjalne wydarzenie. Zakochani wkroczyli na event, trzymając się za ręce. Uwagę zebranych gości zwróciła także odważna kreacja piosenkarki.

Od kilku miesięcy głośno jest w mediach na temat Roksany Węgiel i jej o 8 lat starszego partnera Kevina Mgleja. Nie tylko różnica wieku budzi kontrowersje, ale również fakt, że chłopak piosenkarki ma dziecko ze swoją byłą partnerką. Zakochani nie przejmują się jednak negatywnymi komentarzami z sieci i pokazują, że ich miłość jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej podczas oficjalnego eventu

W czwartek 25 maja odbył się oficjalny event z okazji 14. urodzin magazynu "K-MAG". Podczas wydarzenia niewątpliwe zainteresowanie zebranych gości wzbudziła Roksana Węgiel, która pierwszy raz oficjalnie pokazała się ze swoim o osiem lat starszym partnerem — Kevinem Mglejem.

Zakochani wkroczyli na imprezę, trzymając się za ręce. Oczy zebranych gości były zwrócone nie tylko na czułe gesty, jakie wymieniała ze swoim partnerem piosenkarka, a także na śmiałą dwuczęściową stylizację, jaką przywdziała na siebie w związku z tą okazją.

Artystka postawiła na klasyczną czerń. Do odważnej wiązanej góry dobrała długą, a zarazem lekką spódnicę. Czarne czółenka świetnie uzupełniały look. Widać było, że Roksana Węgiel w takim wydaniu czuje się pewnie. Odwagi niewątpliwie dodawał jej partner u boku.

Kevin Mglej nie odstawał swoją stylizacją od artystki. Mężczyzna założył klasyczny czarny garnitur, a całość dopełniły biały t-shirt i sportowe obuwie.

 Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej podczas pierwszego oficjalnego wyjścia razem Kevin Mglej, Roksana Węgiel Źródło: MWMEDIA

Kevin Mglej musiał mierzyć się z hejtem

Kevin Mglej niedawno zamieścił na swoim InstaStories oświadczenie, w którym odnosi się do negatywnych komentarzy, jakie otrzymał od internautów. W pierwszej części tego oświadczenia partner Roksany Węgiel wyznał, że przez ostatnie kilka miesięcy musiał zmagać się z ogromną ilością hejtu w sieci. Jak twierdzi, współczuje tym osobom, które z powodu zazdrości atakują innych w internecie.

"Myślę, że ostatnie miesiące świetnie pokazały mi na własnej skórze, czym jest hejt. Nigdy nie hejtowałem i nie będę hejtował. Nigdy nie chciałbym przekazać takich wartości mojemu synowi. Współczuję każdej osobie, która przez zazdrość i brak empatii do drugiego człowieka znajduje czas na napisanie podłego komentarza, obrażanie drugiego człowieka" napisał.

W dalszej cześci emocjonalnego wpisu Kevin Mglej wyraził głębokie współczucie dla wszystkich osób, które dają wiarę plotkom dotyczącym innych.

"Współczuję każdej osobie, która wierzy w to, co czyta w mediach i wierzy w to, co widzi na Instagramie. Ja mam 26 lat, jestem świadomy, szczęśliwy i z hejtem sobie poradzę, ale młoda głowa już nie. Młode głowy sprawdzajcie, czytajcie, zrozumcie" - podsumował.

Kevin Mglej wydał oświadczenie Źródło: Instagram @kevinmglej

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości