Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Gwiazda mówi o "teściowej"

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
Kevin Mglej i Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? To pytanie zadaje sobie zapewne większość ich fanów, tym bardziej, że zakochani dają im kolejne wskazówki dojścia do prawdy. Po wyraźnie widocznej obrączce przyszedł czas na... teściową!

W sieci pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące rzekomego ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Narzeczeni są dość oszczędni w informowaniu fanów o planach, a nawet dacie planowanego ożenku. Bardziej dociekliwi snują zatem domysły, że tych dwoje dawno już jest w związku małżeńskim, a ślub odbył się z dala od błysków fleszy. Twierdzą, że mają na to konkretne dowody i... trudno im nie wierzyć!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"The Traitors. Zdrajcy" - o czym jest polska wersja programu?

Roksana Węgiel złożyła życzenia teściowej

Mija już rok, odkąd Roksana Węgiel poinformowała, że pozostaje w nieformalnym związku ze starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Niedługo później media obiegła informacja, że para się zaręczyła i remontuje wspólne mieszkanie. Wokalistka na dobre zagościła w życiu ukochanego i spędza dużo czasu z jego rodziną.

Gwiazda szybko dogadała się z synem partnera, czteroletnim owocem poprzedniego związku producenta. Teraz wiemy już, że podobnie pozytywna relacja łączy Roksanę Węgiel z przyszłą teściową. Choć po ostatnim instagramowym poście fani zadają sobie pytanie, czy forma przyszła na pewno jest w tym przypadku odpowiednia.

"Dziś urodziny obchodzi moja kochana teściowa. Samych cudowności! 100 lat Aniu!" - napisała Roksana Węgiel na InstaStories.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: IG

Kevin Mglej nosi obrączkę

To wcale niejedyny trop, na jaki wpadli dociekliwi fani. Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno udali się do Omanu, aby uczcić 19. urodziny piosenkarki. Zakochana para rzecz jasna podzieliła kadrami z egzotycznego urlopu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Internauci szybko zwrócili uwagę na coś, co wydaje się być bardziej istotne niż wspaniałe okoliczności przyrody i kultury. Mianowicie na serdecznym palcu prawej ręki Kevina Mgleja dostrzegli... obrączkę!

"Habibi" - podpisała zdjęcie Roksana Węgiel, co po arabsku oznacza "mój ukochany".

Wcześniej para deklarowała, że planuje pobrać się w 2024 roku, dodatkowo zaznaczali, że nie wyobrażają sobie przysięgać inaczej, niż przed Bogiem. Jednak czy ślub odbył się aż tak szybko?

"Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to 'przysięgam'" - mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z RMF FM.

Kevin Mglej z obrączką
Kevin Mglej z obrączką
Źródło: screen instastories

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości