Anna Lewandowska zaskoczyła wyznaniem. "Chce mi się płakać"

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: MWMEDIA
Anna Lewandowska poinformowała fanów, że przechodzi właśnie trudniejsze chwile. Wprost napisała o płaczu i samotności. Chodzi o macierzyństwo i związane z nim trudności. Niedawno media obiegła też informacja, że Robert Lewandowski płakał w szatni po meczu. Co dzieje się w ich małżeństwie?

Anna i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par nie tylko polskiego, ale i światowego show-biznesu. Odkąd piłkarz dostał nową posadę, zamieszkali z dwójką dzieci w urokliwej willi w Barcelonie. Rodzinna sielanka nie trwa jednak wiecznie, bo oboje muszą mierzyć się z codziennością, a ta ostatnimi czasy, mocno daje im w kość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Źródło: "Co Za Tydzień"

Anna Lewandowska ma gorszy czas

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami na Instagramie wyjątkowym wyznaniem. Zwykle trenerka występuje w roli mentorki i niezłomnej motywacji. I tym razem było podobnie, jednak, jak się okazuje i sama idolka miewa gorsze chwile. Nie chodzi jednak o żadne spektakularne doświadczenia, a o zwykłą codzienność w roli mamy dwojga dzieci.

W InstaStories Anny Lewandowskiej pojawiło się w weekend zdjęcie z jedną z córek na rękach. Dziewczynka jest wtulona w mamę tak, jakby już nigdy miała jej nie puścić.

"Życie mamy nie jest takie proste! Często masz gorszy dzień, dużo na głowie, chcesz wszystkich uszczęśliwić, mieć chwilę dla siebie... A na dodatek dzieci przecież czasem mają swoje gorsze dni i zmieniają twoje (wszystkie) plany. Czujesz czasem, że mózg ci eksploduje?" - zapytała fanów.

Trenerka przyznała, że właśnie takie chwile totalnie wyprowadzają ją z równowagi.

"I to są te dni, kiedy chce mi się płakać... I czuję się w tym sama. Bo kto najlepiej rozumie mamy? Inne mamy" - napisała na zdjęciu.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Źródło: IG

Robert Lewandowski płakał przy pożegnaniu trenera

Być może ten post jest odpowiedzią na wszechobecne artykuły dotyczące męża sportowczyni. Również w weekend media obiegła informacja o tym, że Robert Lewandowski miał płakać w szatni po ostatniej rozmowie z własnym trenerem.

Do takiego stanu doprowadziła piłkarza informacja, że Xavi Hernández rezygnuje z posady trenera drużyny.

"Przykro mi, że dowiedzieliście się o tym w ten sposób" – powiedział Xavi Hernández na spotkaniu po ostatnim meczu.

Rezygnacja trenera była spowodowana między innymi sobotnią porażką FC Barcelony z Villarreal na Stadionie Olimpijskim na Montjuic.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości