Programy

Szahira z "HP" pokazała, jak wyglądała przed wejściem do programu. Ważyła 93 kg. Ale metamorfoza!

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Szahira Bisiorek jest jedną z uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". 26-latka to charyzmatyczna kobieta, która w raju może namieszać. Szahira przyznała, że jakiś czas temu była znacznie grubsza. "Ja płakałam, jak oglądałam poprzednią edycję, bo chciałam tak bardzo iść, a byłam taka utyta" - powiedziała.

Choć to dopiero początek 6. odsłony rajskich przygód, uczestnicy musieli dobrać się w pary i rozpocząć zmagania o wejście do finału. Początkowo Szahira została singielką, co w "Hotelu Paradise" wiąże się z licznymi przywilejami. Uczestniczka ostro zamieszała, dzięki czemu wylądowała w parze z Grzegorzem - choć ich relacja nie zaczęła się najlepiej.

"Hotel Paradise". Szahira pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy

Szahira była jedną z pierwszych uczestniczek, które przybyła na rajską plażę. Już na początku wyznała, że wzięcie udziału w "Hotelu Paradise" było jej wielkim marzeniem.

"Ja płakałam, jak oglądałam poprzednią edycję, bo chciałam tak bardzo iść, a byłam taka utyta" - powiedziała.

Uczestniczka zdradziła, że jakiś czas temu ważyła 93 kg. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości udało jej się zbliżyć do wymarzonej sylwetki. Fani postanowili zweryfikować słowa Szahiry. Podczas zorganizowanego przez uczestniczkę Q&A jeden z internautów wytknął jej, że w mediach społecznościowych na próżno szukać fotografii potwierdzających tę informację.

"Czemu kłamałaś, że byłaś gruba i ważyłaś 93 kg? Na twoim starym koncie jakoś tego nie widać" - zapytał.

W odpowiedzi uczestniczka "Hotelu Paradise" opublikowała zdjęcie sprzed metamorfozy.

"Nie szukałam współczucia ani dopingu. Mój Instagram to miejsce dla wspaniałych chwil i wspomnień. Nie chciałam dzielić się ze światem moją sytuacją z tamtych czasów. Poradziłam sobie tak szybko, że nawet nikt się nie zorientował" - napisała.

Szahira zdradziła ponadto, jak udało jej się osiągnąć sukces:

"Dieta i treningi. Przede mną długa droga do wymarzonej sylwetki, ale jesteśmy już bliżej niż dalej. Pamiętajcie jednak, że jeżeli czujecie się dobrze w swojej skórze, to nie trzeba niczego zmieniać. To wy musicie kochać swoje ciało, a nie inni. Ważne jest serducho i głowa".

Szahira z "Hotelu Paradise" pokazała, jak wyglądała przed wejściem do programu Źródło: Instagram @szahira.hotelparadise6

"Hotel Paradise". Grzegorz zażartował z Szahiry

Pierwsze chwile znajomości Szahiry i Grzegorza nie były niczym spotkanie rodem z komedii romantycznej. Ekipa nowego sezonu "Hotelu Paradise" rozkręcała się dosyć powoli, toteż Grzegorz, samozwańczy gospodarz przybytku, postanowił zainicjować pierwszą kąpiel w basenie. Pływając, postanowił zachęcić pozostałych uczestników do wspólnej zabawy. Skupił się na Szahirze i skierował ku niej niewybredny żart:

"Spalisz trochę kalorii, przyda ci się. Nie martw się, też mam trochę ciałka, też mógłbym zrzucić. Ja tylko żartowałem" - powiedział.

To nie spodobało się uczestniczce, która przyznała, że Grzegorz wbił jej szpilkę w czuły punkt.

"Hotel Paradise 6". Monika daje kosza Grzegorzowi
"Hotel Paradise 6". Monika daje kosza Grzegorzowi Screen TVN7

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Szahira Bisiorek ma 26 lat i mieszka w Warszawie i Poznaniu. Obecnie jest menadżerką marki odzieżowej, stworzonej przez jej mamę. Ukończyła szkołę hotelarską i studia kosmetologiczne. Więcej o uczestniczce dowiecie się z poniższego artykułu:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości