Roksana Węgiel przeszła kolejną metamorfozę. Fani zapominają, że ma już 17 lat

Autor:
Dominika
Kowalewska
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel udała się do fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wokalistka nie jest już 13-latką, którą była, gdy stawiała pierwsze kroki w polskim show-biznesie.

Roksana Węgiel jest wschodzącą gwiazdą polskiej muzyki. Pomimo młodego wieku cieszy się ogromną popularnością - jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 1,3 miliona internautów. Za jego pośrednictwem dzieli się nie tylko owocami swojej muzycznej pracy, ale także tym, co robi w wolnych chwilach.

Roksana Węgiel w nowym kolorze włosów

Roksana Węgiel zadebiutowała w 2017 roku, kiedy to zwyciężyła w muzycznym talent show. Wówczas miała 13 lat i naturalny kolor włosów. Długo była brunetką, jednak od jakiegoś czasu coraz odważniej eksperymentuje z wyglądem. Zaczęło się od blond pasemek, które z biegiem czasu zajmowały coraz większy obszar gęstych włosów wokalistki. Aż w końcu pochwaliła się nową fryzurą. Tym razem Roksana Węgiel postawiła na pełny blond, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel przeszła metamorfozę Roksana Węgiel Źródło: Instagram @roxie_wegiel/https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Metamorfoza została pozytywnie przyjęta przez fanów, którzy nie szczędzili idolce komplementów. 17-latka opublikowała ponadto wpis, w którym pozuje na tarasie, a jej nowy kolor włosów podkreślają promienie słońca. Robi wrażenie?

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie Źródło: "Co Za Tydzień"

Roksana Węgiel - kariera, kontrowersje

Roksana Węgiel zadebiutowała w polskim show-biznesie, mając zaledwie 13 lat. Dorastała w blasku fleszy, a kolejne sukcesy (w tym wygrana w Konkursie Eurowizji dla Dzieci) umacniały jej pozycję w świecie muzyki. Teraz nastolatka ma już 17 lat i stawia coraz odważniejsze kroki nie tylko jako wokalistka. Jednakże bycie idolką najmłodszych wiąże się z dużą odpowiedzialnością i nieustannym ocenianiem przez innych. Po występach telewizyjnych wielokrotnie uderzano w Roksanę Węgiel, wytykając jej ubiór nieadekwatny do wieku i kreowanie się na siłę na osobę dorosłą. Mimo że wokalistka niedługo skończy 18 lat, jej stylizacje wciąż oburzają część internautów, która zdaje się nie zauważać, że gwiazda nie jest już 13-letnim dzieckiem.

Niedawno na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie w bikini, które uwydatniło jej kobiece kształty. Część fanów zarzuciła jej ingerencję w ciało i korzystanie z dóbr medycyny estetycznej. Inni zapomnieli, że wokalistka jest już prawie dorosła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości