Roksana Węgiel świętuje urodziny Kevina Mgleja. Pokazała intymne chwile we dwoje

Roksana Wegiel
Roksana Wegiel
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel świętuje urodziny narzeczonego — Kevina Mgleja. Para planuje wspólną przyszłość i szykuje się do ślubu. Piosenkarka pokazała, jak uczciła święto ukochanego. Gwiazda zorganizowała mu wypoczynek w spa i podzieliła się romantycznymi chwilami na Instagramie.

Pokolenie "Z" dobrze wie, że w pogoni za karierą trzeba zaplanować przerwy na wypoczynek. Roksana Węgiel miała ku temu świetną okazję. Razem z ukochanym wybrała się do nowoczesnego uzdrowiska. Tam świętowała urodziny Kevina Mgleja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Świąteczne prezenty na amazon.pl

Roksana Węgiel świętuje urodziny Kevina Mgleja

Półmrok rozjaśniony pojedynczymi, przygaszonymi lampkami, gorące jacuzzi, sauna, podświetlona wanna i przestrzeń wyłącznie dla dwojga - trzeba przyznać, że taka niespodzianka urodzinowa przypadłaby do gustu niejednemu mężczyźnie. Tak Roksana Węgiel rozpoczęła świętowanie urodzin ukochanego.

W jej relacji na Instagramie możemy oglądać nie tylko imponująco nowoczesne wnętrza spa i specjalnie przygotowane dla pary pomieszczenie. Wokalistka pokazała się też w lustrze, pozując z ukochanym w romantycznym objęciu w przebieralni. Te chwile były jedynie wstępem do świętowania, bo na następnym kafelku narzeczeni pokazali, jak bawią się już na urodzinowej imprezie.

"Wszystkiego najlepszego kochanie" - napisała Roxie Węgiel.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej

Roksana Węgiel o współpracy z narzeczonym

Zakochani korzystają z każdej wolnej chwili, bo tych mają ostatnio niewiele. Oprócz zajętości zawodowych przygotowują się bowiem do ślubu. W szale wypełniania kolejnych obowiązków Roksana Węgiel nie zapomina jednak o najważniejszym.

- Myślę, że moja kariera, w tej świadomej formie, ma dopiero początek. Planuję kilka projektów, działam też mocno z markami i na razie nie widzę przestrzeni na przerwę, czuję, że dopiero się rozkręcam. Uważam też, że praca nie wyklucza spędzania czasu z rodziną, kiedy dobrze się to rozplanuje - wyznała wokalistka w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzień.tvn.pl.

To zadanie nie jest jednak łatwe, tym bardziej, że Roxie zdarza się również pracować z narzeczonym.

- Bardzo lubię pracować z Kevinem, mamy dość silną higienę pracy, którą nie bierzemy do domu, zostaje ona w jego biurze albo studio. Co do kłótni, może przez rok była jedna, więc nie stanowi to dla nas żadnego problemu - dodała.

Kevin Mglej również udzielił wywiadu dla cozatydzien.tvn.pl. Opowiedział, jak wygląda współpraca z narzeczoną z jego perspektywy.

- Jeżeli chodzi o mnie i o Roksanę to jest to idealne połączenie. Wspólnie dzielimy pasję i miłość do muzyki, co tylko daje nam dodatkową przestrzeń do robienia czegoś wspólnie. Nie spotkaliśmy jeszcze na naszej drodze zawodowej jakiś dużych utrudnień, czasami mamy inny pomysł co do jakiegoś numeru, ale wtedy zależność jest jasna i to artysta na koniec dnia decyduje o kształcie swojego utworu — stwierdził.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości