Roksana Węgiel weźmie ślub kościelny? Ceremonia zbliża się wielkimi krokami

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel z przytupem weszła w dorosłość. W tym roku poinformowała o wielkiej miłości i zaręczynach z Kevinem Mglejem. Para podchodzi do sprawy bardzo poważnie i w nadchodzącym roku ma w planach stanąć na ślubnym kobiercu. A właściwie to przed ołtarzem, bowiem wokalistka nie zamierza wybrać jedynie świeckiej ceremonii.

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w Eurowizji Junior, która zapoczątkowała pasmo sukcesów Polski w tymże konkursie. Wokalistka była wówczas nastolatką i z każdym kolejnym rokiem jej kariera nabierała rozpędu. Teraz Roksana Węgiel jest dorosłą kobietą, o której w tym roku było głośno bynajmniej nie ze względu na dorobek artystyczny. Niedługo po 18. urodzinach artystka wyznała, że jest związana ze znacznie starszym Kevinem Mglejem. Para nawet się zaręczyła i otwarcie zapowiada, że niedługo staną na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Węgiel o ślubie. Czy ceremonia będzie miała charakter religijny?

Media i internauci niezbyt dobrze przyjęli informację o zaręczynach pary. Większość uznała, że wokalistka jest pod silnym wpływem partnera i dopiero wchodzi w dorosłość, toteż mogłaby chwilę się nią nacieszyć. Szczególnie kontrowersyjna okazała się różnica wieku, która dla zakochanych nie stanowiła żadnego problemu. Mimo otwartej publicznej krytyki Roksana Węgiel i Kevin Mglej niewiele sobie z niej robili, skupiając się na sobie.

Z czasem do mediów zaczęły docierać informacje o zbliżającym się ślubie. Para ma zamiar przypieczętować łączące ich uczucie w nadchodzącym roku, o czym Roksana Węgiel powiedziała w rozmowie z RMF FM. Wokalistka stara się nie zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat ceremonii, by, jak sama przyznała niedawno, móc świętować ten szczególny dzień w gronie bliskich.

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel jest osobą wierzącą. Toteż wielu zastanawiało się, czy zbliżający się ślub odbędzie się w kościele, czy może jedynie w urzędzie stanu cywilnego. Wokalistka w rozmowie z serwisem shownews.pl rozwiała wszelkie wątpliwości.

Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to "przysięgam"
- powiedziała.

Roksana Węgiel nie zdradziła nic więcej. Na pytanie o suknię odpowiedziała, że ma pewien pomysł, ale nie chciała podzielić się z nim publicznie. Termin ślubu również owiany jest tajemnicą. Czy dowiemy się po fakcie?

Roksana Węgiel retuszuje zdjęcia?

Niektórzy fani, mimo upływu lat, wciąż widzą w Roksanie Węgiel 13-letnią dziewczynę, którą była na początku kariery. Trudno im uwierzyć, że dziś jest dorosłą kobietą, która stawia na siebie, a kobiecość podkreśla w najróżniejszy sposób. Ale nie to wzbudza największe kontrowersje wśród zagorzałych obserwatorów jej profili w mediach społecznościowych. Internauci zwracają bowiem uwagę na... retusz zdjęć! Już kilkukrotnie zarzucali gwieździe, że ta obrabia fotografie w programach do edycji, by tam coś wyszczuplić, a tu coś wygładzić.

Przy okazji premiery nowego singla Roksany Węgiel, który nagrała w duecie z muzykiem Pawbeats, temat znowu wzięto na tapet. Internauci od razu zwrócili uwagę na wygląd kobiety, nie szczędząc sobie krytycznych komentarzy. Tym razem, ich zdaniem, na zdjęciu ponownie nie zabrakło poprawek. Retusz ma dotyczyć okolic talii, tak jak było poprzednim razem.

"Grafik płakał, jak wycinał talię";

"Smutne jest to, że ktoś o takiej aparycji zgadza się, żeby zdjęcia były edytowane, do tego tak fatalnie, że widać to gołym okiem"; 

"Przecież talia po prawej stronie jest kurw... kwadratowa. Widać, że wycięta i to nieudolnie"; 

"Gołym okiem widać, że na tym zdjęciu grafik gmerał przy talii, żeby zwiększyć 'klepsydrę', zresztą to nie pierwszy taki przypadek" - można przeczytać pod fotografią.

Roksana Węgiel zdecydowała się na ostrą odpowiedź, o czym więcej przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości