Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel w szczerej rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej najnowszej piosence "Łobuz" oraz współpracy z Beatą Kozidrak. Nie zabrakło również tematu zbliżającego się ślubu i najbliższych planów.

Roksana Węgiel pod koniec marca tego roku wydała swoją drugą płytę "13+5", z której pochodzi m.in. piosenka "Miasto". Utwór szybko trafił do serc słuchaczy. Gwiazda nad wydawnictwem pracowała m.in. ze swoim narzeczonym Kevinem Mglejem. Wkrótce będzie miała premierę reedycja longplaya, na której usłyszymy kilku znanych muzycznych gości. Pierwszym singlem promującym to wyjątkowe wydawnictwo została piosenka "Łobuz" nagrana wspólnie z Beatą Kozidrak.

Prywatnie w życiu Roksany Węgiel również dużo się dzieje. Trwają przygotowania do ślubu artystki z jej ukochanym.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

Roksana Węgiel o duecie z Beatą Kozidrak i singlu "Łobuz"

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Roksano, twoja nowa piosenka "Łobuz" właśnie miała premierę. O czym opowiada utwór i skąd wziął się na niego pomysł?

Roksana Węgiel: Numer "Łobuz" to wejście w pewną sferę relacji, w której emocje biorą górę. Każdy chyba miał sytuacje, w których wybuchał. Nie do końca pisząc ten numer, mieliśmy na myśli naszą relację. Utwór jest uniwersalny, a łobuzem może być każdy, z kim łączy cię więź.

W piosence "Łobuz" towarzyszy ci Beata Kozidrak. Jak doszło do tej współpracy i jak wspominasz wspólną pracę na planie teledysku?

Beata jest ikoną polskiej muzyki, często słucham jej utworów, a już zupełnie jestem fanką "Gambitu". Kiedy nadszedł moment podejmowania decyzji o gościach na reedycję płyty 13+5, Beata była moim pierwszym wyborem. Bardzo chciałam połączyć świat popu i rocka. Pracę na planie teledysku wspominam bardzo dobrze, Beata jest świetną osobą!

Utwór współtworzyłaś również z narzeczonym Kevinem Mglejem i resztą ekipy z Wolf House. Czy trudno pracuje się z ukochaną osobą, pojawiają się kłótnie? Jak sobie z nimi radzicie?

Bardzo lubię pracować z Kevinem, mamy dość silną higienę pracy, którą nie bierzemy do domu, zostaje ona w jego biurze albo studio. Co do kłótni, może przez rok była jedna, więc nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Nowa piosenka zapowiada reedycję płyty "13+5" na której ma pojawić się również wielu innych muzycznych gości. Czy możesz zdradzić, kogo jeszcze na niej usłyszymy i kiedy możemy spodziewać się jej premiery?

Tutaj zostawię jeszcze swoje karty zakryte.

Roksana Węgiel o zbliżającym się ślubie

W mediach głośno jest ostatnio nie tylko o twojej nowej muzyce, ale również i zbliżającym się ślubie. Jak przygotowania? Czy idą zgodnie z planem?

Tak, nie mogę się doczekać, ale szczegóły zostawiamy dla siebie.

Masz dopiero 18 lat, a już podjęłaś jedną z najważniejszych decyzji w życiu i wychodzisz za mąż. Jak zareagowali na to twoi przyjaciele?

Moim najlepszym przyjacielem jest Kevin, więc chyba całkiem dobrze to przyjął (śmiech).

Czy najbliżsi wspierają cię w przygotowaniach?

Tak, mam duże wsparcie ze strony rodziców.

Bardzo szybko musiałaś dojrzeć i stać się samodzielną kobietą, ciągle wyjazdy, koncerty, trudne decyzje, życie na walizkach. Czy masz czasem taką myśl, że żałujesz utraconego czasu bycia szaloną nastolatką bez zobowiązań, imprezującą z przyjaciółmi?

Nigdy nie było mi blisko do imprez i raczej nie ciągnie mnie w tę stronę. Jestem bardzo wdzięczna za to, jakie mam życie, jacy ludzie mnie otaczają i jak spędzam swój wolny czas. Pokrótce — zupełnie nie żałuję.

Chciałabyś sobie po ślubie zrobić przerwę w karierze i skupić się na małżeństwie, rodzinie, a może masz inne plany?

Myślę, że moja kariera, w tej świadomej formie, ma dopiero początek. Planuję kilka projektów, działam też mocno z markami i na razie nie widzę przestrzeni na przerwę, czuję, że dopiero się rozkręcam. Uważam też, że praca nie wyklucza spędzania czasu z rodziną, kiedy dobrze się to rozplanuje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości