Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku ze swoim chłopakiem. Kim jest Kevin Mglej?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku ze swoim chłopakiem

Roksana Węgiel kilka dni temu udzieliła głośnego wywiadu, w którym powiedziała o związku z osiem lat starszym od siebie partnerem. 13 stycznia premierę na platformach streamingowych miał teledysk do jej piosenka "Ciche szepty", w którym mogliśmy zobaczyć kilka scen z piosenkarką i jej ukochanym.

Roksana Węgiel jest gwiazdą młodego pokolenia. 18-latka zyskała sławę po wygraniu jednego z programów muzycznych dla dzieci. Niedługo później została reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który zwyciężyła.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o partnerstwie i miłości. Kto rządzi w tej relacji?

Roksana Węgiel powiedziała o swoim partnerze

Od tego czasu jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Piosenkarka wydała już wiele nowych utworów i zyskała spore grono fanów w mediach społecznościowych. Jak do tej pory 18-latka niechętnie wypowiadała się na temat życia prywatnego w mediach.

Właśnie dlatego ostatni wywiad z piosenkarką cieszył się tak dużą popularnością. Roksana Węgiel w rozmowie z Plejadą obwieściła, że spotyka się z osiem lat od siebie chłopakiem.

"Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu (...) To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem" - powiedziała Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w nowym teledysku artystki

Fani wokalistki nie potrzebowali wiele czasu, aby wyśledzić wybranka jej serca.

Okazało się, że jej ukochanym jest 26-letni Kevin Mglej, który zajmuje się pisaniem tekstów piosenek. Piosenkarka współpracowała ze swoim chłopakiem przy tworzeniu jej drugiego solowego albumu. Jak wiadomo, Kevin Mglej jest już tatą. Według internautów tekściarz doczekał się dziecka z aktorką Malwiną Dubowską.

13 stycznia premierę miał teledysk do najnowszej piosenki Roksany Węgiel "Ciche szepty". Czujni fani artystki zauważyli, że w klipie wystąpił również ukochany piosenkarki.

Pod teledyskiem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Piękny teledysk, super, że jesteście w nim razem", "Super pamiątka", "Życzę wam dużo szczęścia" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości