Roma Gąsiorowska szykuje tajny projekt z Marią Sadowską. "Niewielu jest takich ludzi jak Ty"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Roma Gąsiorowska na gali.

Roma Gąsiorowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem zza kulis tajnego projektu, który przygotowuje razem z Marią Sadowską. Pod zdjęciem wychwala przyjaciółkę, która jest dla niej ogromną inspiracją.

Roma Gąsiorowska zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki rolom w filmach takich jak "Podatek od miłości", "Sala Samobójców" czy "Listy do M.". O swoim życiu osobistym gwiazda opowiada jednak zdawkowo. Sporadycznie dzieli się prywatnymi historiami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W nowym poście na Instagramie opowiedziała o współpracy z Marią Sadowską, którą bardzo ceni również prywatnie. Pokazała się też po raz kolejny w nowym uczesaniu.

Roma Gąsiorowska opublikowała zdjęcie z Marią Sadowską w nowej fryzurze

Na instagramowym profilu Romy Gąsiorowskiej znajdziemy wiele zdjęć zza kulis planów filmowych. Aktorka ostatnio pochwaliła się też nowym uczesaniem. Widzimy na nim aktorkę w bardzo krótkich włosach w stylu pixie. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze. Fani stwierdzili, że Roma Gąsiorowska łudząco przypomina Mię Farrow z filmu "Dziecko Rosemary".

Aktorka dodała niedawno kolejne zdjęcie, ale tym razem nie jest na nim sama. Towarzyszy jej Maria Sadowska. To kobieta o wielu talentach - piosenkarka, autorka tekstów, osobowość telewizyjna, a także scenarzystka i reżyser filmowy, co zresztą zauważyła jej przyjaciółka. Stwierdziła, że obie są do siebie bardzo podobne, jeśli chodzi o wielozadaniowość.

"Jezu, jak ja uwielbiam tę kobietę. Mamy coś podobnego w sobie, co tylko my rozumiemy" - napisała na Instagramie Roma Gąsiorowska.

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach cozatydzien.tvn.pl

Roma Gąsiorowska o współpracy z Marią Sadowską

Jak wynika z opisu do zdjęcia na Instagramie, Roma Gąsiorowska i Maria Sadowska pracują razem nad jakimś sekretnym projektem, a zdjęcie pochodzi z jego backstage’u. Aktorka zauważyła w komentarzu do fotografii, że w Polsce często panuje przeświadczenie, że "jeśli jesteś dobra we wszystkim, nie jesteś dobra w niczym".

"Interdyscyplinarny twórca to niesztampowe myślenie często wystawiane na krytykę. W Polsce cały czas jeszcze popularne jest myślenie: jeśli jesteś dobra we wszystkim, nie jesteś dobra w niczym. Nie zgadzam się. Są tacy, którzy tylko na drodze wielozadaniowości mogą rozwinąć swoje skrzydła i poczuć pełnię.  Ale do tego trzeba mieć predyspozycje. A jeszcze oprócz nich: determinację i wielką odporność na krytykę – napisała Roma Gąsiorowska.

Aktorka jako wzór do naśladowania podała Marię Sadowską. Stwierdziła, że uwielbia ich wspólne rozmowy:

"Marysia jesteś dla mnie ogromną inspiracją. Uwielbiam z Tobą rozmawiać. Spokój i siła, które od Ciebie biją zawsze dodają mi otuchy. Niewielu jest takich ludzi jak Ty" – stwierdziła.

"Dziękuję Ci za to, że jesteś. Uwielbiam Cię i dmucham w skrzydła" – zakończyła wpis gwiazda.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości