Sandra Kubicka niedługo stanie na ślubnym kobiercu? Modelka rozwiewa wszelkie wątpliwości

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Odkąd Sandra Kubicka poinformowała o tym, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka, gwiazda chętnie porusza temat związku i ciąży. Ale zanim para przekazała światu radosną nowinę, Aleksander Milwiw-Baron oświadczył się ukochanej. Toteż w najnowszej serii pytań i odpowiedzi, którą zorganizowała Sandra Kubicka, internauci byli żywo zainteresowani ślubem. Czy para stanie na ślubnym kobiercu przed narodzinami dziecka?

Ostatnie tygodnie roku były dla Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona wyjątkowe! Para zaręczyła się, a niedługo później przekazali światu radosną nowinę — gwiazdy spodziewają się dziecka. Zakochani wspólnie celebrują wyjątkowe chwile, ale przy okazji Sandra Kubicka nie ukrywa, że ciąża nie jest dla niej przyjemnym czasem. Zmaga się z wieloma niedogodnościami, o których otwarcie opowiada w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wiktoria Gromadzka z "Gogglebox
Wiktoria Gromadzka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o trudnym przebiegu ciąży
Źródło: Instagram

Sandra Kubicka o ślubie z Aleksandrem Milwiwem-Baronem

Sandra Kubicka nie ukrywa, że informację o ciąży odebrała jako cud. Ze względu na problemy zdrowotne wiedziała, że równie dobrze może nigdy nie doczekać się dziecka. Teraz nie kryje szczęścia, choć jest z internautami bardzo szczera — nie wszystko jest tak, jak to sobie wyobrażała.

Może następna ciąża będzie łatwiejsza i bardziej instagramowa. Przez wszystko, co się naoglądałam w Internecie, bardzo źle psychicznie zniosłam pierwszy trymestr. Codziennie dzwoniłam do lekarza, pytając, czy to tak ma być. Płakałam z bezsilności, zadając sobie pytanie, czy dziecko jest zdrowe, dlaczego tak bardzo cierpię, czy on też tak cierpi. Okazało się, że CIĄŻA TEŻ TAK MOŻE WYGLĄDAĆ I NIE ZAWSZE JEST KOLOROWO 
- napisała pod jednym z filmów, na którym zobrazowała to, z czym mierzy się w ostatnich tygodniach.

Jednak pomimo trudnych niekiedy chwil para z radością oczekuje przyjścia na świat pociechy. Sandra Kubicka w sylwestrową noc kibicowała ukochanemu z kanapy i zorganizowała Q&A. Fani byli ciekawi szczegółów dotyczących zajścia w ciążę i starań, a także dopytywali o reakcje najbliższych. Pojawił się również temat ślubu! Jeden z internautów postanowił przypomnieć Sandrze Kubickiej, że jeszcze niedawno kolejność była zgoła inna: najpierw ślub, potem dziecko.

"Kiedyś mówiłaś, ze chciałabyś najpierw ślub, potem dziecko. Coś się zmieniło?" - zapytał zatroskany fan.

"Tak zmieniła się kolejność. Zaszłam w ciążę" - odpowiedziała.

Czy zatem para, jak wiele innych w Polsce, planuje zorganizować uroczystość, zanim syn pojawi się na świecie? Sandra Kubicka zdradziła, że zdecydowanie nie.

"Nie widzę się w sukni ślubnej z brzuchem. Poza tym mnie po 5 minutach stania bolą plecy więc przysięgi musiałyby być na siedząco. Teraz jak wiemy, że zaraz będzie tu z nami bąbel, to chcemy poczekać na niego" - odpowiedziała.

Sandra Kubicka o relacji z partnerem

Sandra Kubicka została ponadto zapytana o to, jak układa się w jej związku, odkąd dowiedzieli się o ciąży. Okazuje się, że Aleksander Milwiw-Baron stanął na wysokości zadania, opiekuje się partnerką, a ich relacja nabrała zupełnie nowych barw.

"Alek stał się jeszcze bardziej opiekuńczy. Mam wrażenie, że jest tak jakby pewniej i silniej. Zawsze był kochany, ale teraz jest taki, że nic mi nie pozwala zrobić. Prosi, żebym usiadła, poczekała. Wyręcza mnie we wszystkim. Dba o mnie i bąbelka. Stał się bardzo czuły i wrażliwy. A najbardziej wzruszyły mnie jego słowa.. Powiedział do mnie, że teraz czuje, że ma w życiu cel. Wszystko robi pod nas i naszą przyszłość. 'To nie bo to złe dla dziecka', 'To będzie najlepsze dla dziecka'. Jest totalnym tatusiem, ale w tym wszystkim nie zapomina o mnie" - wyznała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: Instagram

Pierwsze doniesienia o rodzącym się nowym uczuciu pojawiły się w mediach jesienią 2021 roku. Ona — modelka, influencerka, osobowość telewizyjna; on — muzyk, juror, członek grupy Afromental. Wówczas Sandra Kubicka potwierdziła, że jest w związku. Nie zdradziła jednak tożsamości ukochanego. Internautom nie trzeba dwa razy powtarzać: szybko rozpoczęło się internetowe śledztwo, w trakcie którego okazało się, że nowym partnerem modelki jest Aleksander Milwiw-Baron. Jednak to nie sami zainteresowani jako pierwsi potwierdzili krążące w mediach plotki. Zrobiła to ekspartnerka muzyka Blanka Lipińska, która powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik jedynie: "Pewnie, że wiedziałam". Fani nie mieli wątpliwości.

Czytaj więcej: Sandra Kubicka i Aleksander Baron poznali się kilka lat wcześniej. Na prawdziwą miłość musieli poczekać

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości