Sandra Kubicka o cieniach pracy w modelingu. Do dziś ma przez to blizny

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ma przez to blizny na stopach

Sandra Kubicka w ostatnim poście podzieliła się z fanami smutną stroną pracy w modelingu. 27-letnia celebrytka przyznała, że podczas sesji zdjęciowych i chodzenia na wybiegu wielokrotnie dostawała za małe buty. Przez to do dziś ma blizny na stopach.

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. 27-latka od dłuższego czasu jest pod baczną obserwacją mediów ze względu na swój związek z Aleksandrem Baronem. Gwiazda jednak zyskała popularność na długo wcześniej i zanim zaczęła spotykać się z muzykiem, rozwijała swoją karierę jako międzynarodowa modelka. Teraz przyznała, że bycie w tym zawodzie kosztowało jej ciało wiele cierpienia, czego efekty widzi do tej pory.

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jej stopy

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna na Instagramie. Modelka chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami i często wchodzi z fanami w interakcję. Ostatnio opublikowała zdjęcie swojej stylizacji w kolorowej sukience i klapkach na obcasie. 

"Lecimy na niedzielny obiadek!" - napisała.

Fani zwrócili jednak uwagę nie na jej modny strój, a na stopy pokryte bliznami.

"Czy tylko ja poczułam ból twoich stóp nad piętami?" - dopytywali internauci.

Sandra Kubicka szybko przyszła z wyjaśnieniem sytuacji. 

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Sandra Kubicka o cieniach pracy w modelingu. Blizny na stopach ma do dziś

Sandra Kubicka przyznała, że jej dziwny wygląd stóp wiąże się z pracą.

"To przez modeling... Jak zaczynałam, na pokazach i sesjach dawali nam za małe buty i kazali w takich iść lub pozować. To już są blizny. Nie bolą" - wyjaśniła.

Sandra Kubicka jest modelką, która karierę zaczynała w Stanach Zjednoczonych. Chodziła po wybiegach i robiła sesje zdjęciowe dla najważniejszych magazynów, w tym także dla "Playboya". Amerykanie uznali ją nawet jako jedną z 100 najseksowniejszych kobiet. Po osiągnięciu sukcesu za oceanem blondwłosa piękność zaczęła rozwijać się również w Polsce.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości