Marcela Leszczak przeszła prawdziwą metamorfozę. Co zmieniła w swoim wyglądzie?

Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów
Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Marcela Leszczak zdecydowała się na odważną metamorfozę. Ukochana Miśka Koterskiego pokazała na Instagramie swoją wizytę u fryzjera. Okazało się, że po jej brązowych włosach nie zostało ani śladu. Teraz modelka jest blondynką.

Marcela Leszczak zyskała popularność dzięki udziałowi w jednej z edycji programu "Top Model". Mimo braku wygranej modelka zaczęła karierę w zawodzie. Niedługo później, bo już w 2017 r. okazało się, że spotyka się z Miśkiem Koterskim.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - historia miłości

Para poznała się w sylwestra 2016 r. Aktor grał wtedy spektakl, na który jego znajoma zaprosiła swoją koleżankę. W rozmowie z "Vivą!" Misiek Koterski powiedział:

"Tuż przed spektaklem producentka przyprowadziła do garderoby Marcelę. Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie. Widziałem, że ona też się zawstydziła, wbiła wzrok w telefon i tak staliśmy obok siebie, nie rozmawiając, co było bardzo krępujące. Zaczął się spektakl, a ja nie mogłem skupić się na graniu, cały czas myślałem o tym, gdzie ona siedzi. Pierwszy raz po dwóch latach grania tej sztuki patrzyłem na widownię, szukając jej wzrokiem. Chciałem dla niej zagrać jak najlepiej. Kiedy w końcu ją znalazłem i zobaczyłem, jak ona na mnie patrzy, byłem ugotowany, załatwiony" - mówił.

Już po 11 dniach aktor wyznał modelce miłość. Po 23 dniach para zaręczyła się, a niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Niecały rok od ich poznania na świecie pojawił się Fryderyk, który z miejsca stał się ich oczkiem w głowie.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów

Po ponad roku od narodzin ich synka zakochani przeszli poważny kryzys i rozstali się. Marcela Leszczak wynajęła mieszkanie, a Misiek Koterski zaczął spotykać się z 23-letnią Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmowym. Po kilku miesiącach ten płomienny romans się zakończył, a aktor wrócił do Marceli Leszczak. Teraz para zaręczyła się ponownie i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Marcela Leszczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła internautów sporą metamorfozą. Modelka była u fryzjera, gdzie pożegnała się z brązowymi włosami. Wszystko pokazała na Instagramie, teraz ukochana Miśka Koterskiego jest blondynką.

Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów
Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów
Marcela Leszczak zmieniła kolor włosów
Źródło: Instagram/marcelamargerita

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości