Sandra Kubicka złożyła sobie życzenia urodzinowe. "Przeszłaś w tym życiu już bardzo wiele"

Sandra Kubicka świętuje urodziny
Sandra Kubicka świętuje urodziny
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka świętuje urodziny w niebanalnym miejscu. Modelka wraz z partnerem Aleksandrem Milwiwem-Baronem wybrała się w podróż na Malediwy. Wprost ze słonecznej plaży złożyła sobie urodzinowe życzenia.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nie dziwi więc fakt, że oboje cieszą się zainteresowaniem mediów oraz fanów. Zaskakujące jest jednak to, że często internauci nie zwracają uwagi na szczęście pary, a na oznaki... kryzysu. W ostatnim czasie spekulowało się na temat rozstania gwiazd, a potwierdzeniem plotek miało być zamieszczone przez Sandrę Kubicką podsumowanie roku, w którym zabrakło zdjęcia ukochanego. Nawet jeśli para faktycznie przechodziła kryzys, mają go za sobą. Aktualnie wybrali się w ciepłe rejony świata, by celebrować 28. urodziny modelki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

AZJAEXPRESS_GASIENICAANDRZEJ_ZONA
Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach

Sandra Kubicka świętuje 28. urodziny

Jakiś czas temu Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wybrali się w kolejną podróż. Tym razem zakochani polecieli na Malediwy, gdzie oddali się świętowaniu 28. urodzin modelki. Fani mogli podziwiać relację ze słonecznej plaży i z nieskrywaną zazdrością śledzić coraz to nowe miejsca, które odwiedzają gwiazdy.

Para w szczególny sposób celebruje wyjątkowe chwile. Zakochani publikują wpisy w mediach społecznościowych, które są życzeniami składanymi sobie wzajemnie bądź w których zawierają podsumowanie wspólnie minionych chwil. Tym razem Sandra Kubicka skupiła się na sobie. Z okazji 28. urodzin złożyła sobie życzenia, do których dodała film z plaży.

"Sandro, życzę ci, żebyś spełniła swoje najgłębsze marzenia. Żebyś była kochana i kochająca. Żebyś żyła w zgodzie ze sobą. Żebyś była cudowną matką i żoną. Żebyś była traktowana tak, jak na to zasługujesz, bez proszenia o to. Przeszłaś w tym życiu już bardzo wiele, złego i dobrego. Wszystko do tej pory to były lekcje i przygotowania. Czas zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyłaś i ciężko na nie pracowałaś" - napisała pod filmem.

Pod wpisem pojawiły się liczne życzenia urodzinowe, w tym te o najbliższej osoby - mamy.

"Córeczko życzę ci, żeby wszystkie marzenia, które skrywasz na dnie swojego serca, doczekały się spełnienia" - napisała Grace Kubicka.

Aleksander Milwiw-Baron wyznał, komu zawdzięcza szczęście

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron mają w zwyczaju świętować wszelkie ważne momenty również w mediach społecznościowych. Toteż gdy gitarzysta Afromental obchodził urodziny, nie omieszkał opublikować wyjątkowego wpisy. Wówczas na instagramowym profil artysty pojawiło się szczere wyznanie.

"To zdjęcie opisuje z jaką radością, otwartością i wdzięcznością wchodzę w 39. rok życia, cały na złoto! Nie czułem się szczęśliwszy, zdrowszy i młodszy niż dzisiaj. A to dzięki moim ukochanym Sandrze Kubickiej [...], moim przyjaciołom i wszystkim, którzy pamiętali o moich urodzinach" - można było przeczytać pod zdjęciem.

O tym, że są razem, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć znali się już kilka lat, dopiero w październiku 2021 roku zdradzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Tak o związku z Sandrą Kubicką pisał Aleksander Milwiw-Baron: "Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość". W lipcu para obchodziła pierwszą rocznicę związku. Wtedy również wybrali się na wymarzone, zagraniczne wakacje, a w podsumowaniu wspólnego roku Sandra Kubicka stwierdziła:

"Związek to nie dwie połówki, które się uzupełniają. Związek to dwie całości, które się odnajdują i uczą żyć ze sobą. Dziękuje Ci za ten piękny rok - to many more baby. Twój Miś Kubiś".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości