Gwiazdy

Sara Boruc o wizerunku żon piłkarzy. "Czasami można się spełniać po cichu"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
YouTube "Oświeceni Hedoniści"

Sara Boruc w przeszłości śpiewała, a teraz jest bizneswoman z własną marką odzieżową. Z gwiazdą piłki nożnej Arturem Borucem ma dwoje dzieci. Sara Boruc opowiedziała swoją historię w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak. Gwiazda nie ma problemu z tym, że jest kojarzona jako żona piłkarza. Jak postrzega wizerunek polskich WAGs?

Sara Boruc zaczynała karierę w telewizji. W przeszłości wystąpiła nawet w jednym z muzycznych talent show. W 2012 roku wydała swoją pierwszą płytę, ale z prawdziwym oddaniem poświęciła się modzie. Kolekcja ubrań Sary Boruc cieszy się popularnością nawet wśród zagranicznych gwiazd. Jej ubrania nosiła modelka Irina Shayk czy Hailey Bieber.

Sara Boruc o wizerunku żony sławnego piłkarza

Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła Sarę Boruc do podcastu "Oświeceni Hedoniści". Dziennikarka zapytała gwiazdę o to, czy własny biznes spowodował, że ludzie przestali postrzegać ją tylko przez pryzmat bycia żoną znanego piłkarza.

"Nigdy nie miałam z tym problemu. Pojawienie się mojej osoby jako mnie w jakiejś świadomości publicznej to było dlatego, że się związałam z moim mężem [...] Nie zawsze muszą być dwie osoby w małżeństwie czy związku, które odnoszą sukcesy. Czasami można się spełniać po cichu, to też jest ok. Nie rozumiem nawet tego pytania, czy to mi przeszkadza, bo nie rozumiem tego problemu" - przekonywała Sara Boruc.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie. Źródło: Co za Tydzień

Sarze Boruc nie przeszkadza łatka WAG. Czy inspirowała się Victorią Beckham?

Określenie WAG (ang. Wives and Girlfriends) zostało stworzone przez brytyjską prasę dla określenia żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Dziś nazywane są w ten sposób partnerki różnych sportowców. Na polskim podwórku zaliczymy do nich Annę Lewandowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, a nawet Małgorzatę Rozenek-Majdan. O "Perfekcyjnej Pani Domu" i jej mężu Radosławie Majdanie mówiło się nawet, że są polskimi Beckhamami.

"Łatka WAG to już w ogóle mi nie przeszkadza. W Polsce to się pojawiło parę lat temu, ale ja wyjechałam z Polski, jak miałam 18 lat, krótko po maturze, a potem jak poznałam Artura, wyjechałam do Anglii i tam to jest bardzo pozytywne, żony piłkarzy są odbierane pozytywnie. W Polsce robi się z tego jaja, że żony piłkarzy są głupie. A tam, wcale nie! Tam mają swoje biznesy dziewczyny, żyją swoim życiem" - stwierdziła rozmówczyni Agnieszki Woźniak-Starak.

Czy Sara Boruc marzyła o takiej karierze, jaką ma żona Davida Beckhama? Victoria Beckham również zaczynała od śpiewania. Zdobyła niesamowitą popularność dzięki występom ze "Spice Girls". Później zaczęła tworzyć modę.

"Ciężko planować swoje życie, patrząc na życie innych i myśleć, że ci to wyjdzie. Nie mamy chyba wiele wspólnego. Victoria jest fajną kobietą, ale jej marka w ogóle mi się nie podoba" - wyznała w rozmowie.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: YouTube "Oświeceni Hedoniści"

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości