Sara Boruc w nowej fryzurze. Jest naprawdę krótko

Sara Boruc w nowej fryzurze
Sara Boruc w nowej fryzurze
Źródło: MWMEDIA
Pokochała ją widownia talent show, a później bramkarz polskiej reprezentacji, Artur Boruc. Dziś jej piosenki są doceniane przez krytyków, a ona nie tylko śpiewa, ale stworzyła też markę ubraniową. Jak nosi się Sara Boruc, podgląda na Instagramie niemal 500 tys. osób. Ostatnio jednak zaskoczyła nową fryzurą.

Sara Boruc jest jedną z "WAG" czyli grupy żon i dziewczyn znanych sportowców. Artur Boruc reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy i świata, był też sportową gwiazdą Legii Warszawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Nowa fryzura Sary Boruc

Idealnie do linii szczęki - tak krótkich włosów Sara Boruc jeszcze nie miała. Nową fryzurą pochwaliła się w formie rolki na Instagramie. Aprobatę tej metamorfozy wyraziły między innymi: Ewa Chodakowska, Dominika Grosicka, Sandra Dziwiszek, czy Celia Krychowiak.

Wśród komentarzy wrze od pozytywnych reakcji. Niektórzy porównują piosenkarkę do pogodynki, Doroty Gardias, którą kojarzymy z wyjątkowo krótkich fryzur, a która włosy obecnie zapuszcza. Inni widzą w niej Hailey Bieber, amerykańską modelkę, która ma obecnie fryzurę na boba. Zdarzyło się też porównanie do aktorki Jessiki Alby. Jedno jest pewne - fanom się podoba.

Sara Boruc. Kim jest żona polskiego bramkarza?

Imię Sara spotykamy w Polsce dosyć często, ale Ines i Nadię, bo tak nazywają się siostry Sary Boruc, już nieco rzadziej. Jeśli do imion dodamy rodowe nazwisko pań, jasne będzie, że ich pochodzenia nie należy szukać w Polsce, przynajmniej nie w całości. Mama Sary Boruc, Hanna Mannei, jest rodowitą Pollką, tata natomiast, Khalid Mannei, urodził się i wychował w Jordanii. Być może to właśnie po nim wokalistka odziedziczyła wyjątkową urodę.

W wieku 18 lat Sara Boruc wystąpiła w talent show. Nie przeszła co prawda do finału, ale jej muzyczna kariera nabrała tempa. Pierwszą płytę nazwała "Mannei is her name", podobnie jak instagramowe konto. Pierwszy i drugi singiel, promujący płytę "Love on your own" - "Tlen" oraz "Juice" - cieszyły się natomiast dużą popularnością w serwisie YouTube. Oprócz umiejętności wokalnych Sara Boruc odznacza się też wyczuciem stylu i charyzmą. Te pozwoliły jej na objęcie stanowiska prowadzącej program telewizyjny związany z jej pasją do mody.

Dziś Sara Boruc jest zaangażowana w budowanie swojej marki, a pracę łączy z wychowaniem trójki dzieci. Najstarsza z nich, Oliwia, obchodzi w tym roku 18. urodziny.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości