Sara Boruc z siostrami: "Oto moje najlepsze przyjaciółki". Podobne są do siebie?

Sara Boruc
Sara Boruc pozuje do zdjęć z siostrami. Podobne?
Źródło: MW MEDIA
Sara Boruc-Mannei razem z siostrami Ines i Nadią wyjechały do Francji. To właśnie tam organizowany jest Paris Fashion Week. Piękne siostry zapozowały wspólnie do zdjęć. Internauci zachwyceni widokiem. "Bije od was radość".

Sara Boruc-Mannei prężnie rozwija markę modową. Na swoim koncie ma już ogólnoświatowe sukcesy. W jej strojach pojawiła się między innymi modelka Kendall Jenner. Nikogo więc nie dziwi obecność żony piłkarza na Paryskim Tygodniu Mody. Internauci zwrócili jednak uwagę na nietypowy widok - trzy siostry, w komplecie, wspólnie spędzają czas nad Sekwaną.

Sara Boruc-Mannei z siostrami na Paris Fashion Week

Wspólne zdjęcie sióstr Mannei z Paryża nie było rodzinnym debiutem. Przed laty Sara Boruc-Mannei wraz z Ines i Nadią udzieliły wywiadu. Panie opisywały swoją niezwykle silną więź, nieporównywalną do żadnej innej przyjaźni.

"Myślę, że ten entuzjazm, żeby zawsze być, gdy któraś z nich mnie potrzebuje, wynika głównie z faktu, że my lubimy być razem, robić rzeczy wspólnie (....) Fajnie jest mieć przyjaciółki, ale żadna przyjaciółka nie zastąpi siostry. Głównie chodzi o to, że relacja z siostrą jest czysta. Tu zawsze jest tak, że cokolwiek byś nie powiedziała, jakiegokolwiek sekretu byś nie zdradziła, to zawsze zostanie u twojej siostry. Ewentualnie dowie się jeszcze ta druga. Z przyjaciółmi nie zawsze tak jest" — powiedziała o siostrach Ines w rozmowie z magazynem "Viva".

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"
Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

Paris Fashion Week - gwiazdy we Francji

Ines w rozmowie z Vivą opowiedziała także, jaka na co dzień jest jej starsza siostra.

"Sara nie ma w sobie pierwiastka złośnicy. Nie szuka sposobu, żeby udowodnić swoją rację. Jest taką niepoprawną, czasami irytującą do granic, optymistką. Ja nie wybaczam tak szybko. U mnie wszystko musi być w ładzie i porządku. Jak ktoś mi nadepnął na odcisk, to nie należy tego zapominać. I jeśli Ines nie chce usłyszeć: 'Wiesz, musisz coś z tym zrobić', to dzwoni do Sary, która powie: 'Wyluzuj. A wiesz co? Dzisiaj wydarzyło się to i to'. Dzięki niej problem od razu staje się mniejszy. Nie rozkłada wszystkiego na części pierwsze, nie analizuje tak jak ja".

Sara Boruc-Mannei w jednym z wywiadów przyznała, że nawet tocząc między sobą siostrzane wojny, panie były sobie oddane i zawsze stawały w swojej obronie.  Artystyczne, lekko rozmazane zdjęcia, które opublikowała na Instagramie żona bramkarza, wywołały wiele pozytywnych emocji i lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. 

"Bije od was radość" - napisała jedna z fanek na Instagramie.

"Oto moje najlepsze przyjaciółki" - skomentowała fotografię sama Sara Boruc-Mannei. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości