Najlepsze i najbardziej kontrowersyjne stylizacje gwiazd na Paris Fashion Week. Kto zwyciężył?

Zendaya, Victoria Beckham, Rihanna
Paris Fashion Week - stylizacje gwiazd
Źródło: Getty Images
Paris Fashion Week rozpoczął się od pokazów najnowszych kolekcji takich projektantów jak  Chanel, Louis Vuitton czy Christian Dior. Stolica Francji zmieniła się w modowe centrum świata. Po malowniczych uliczkach Paryża spacerują gwiazdy kina, estrady i Internetu.

Fashion Week to wielkie wydarzenie bez względu na to, czy pojawiamy się na wybiegu w roli modela czy wyłącznie obserwujemy pokaz. Każda osoba, która bierze udział w tym wyjątkowym, modowym evencie wie, że stylizacja musi być bezbłędna i nieoczywista. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie, które idealnie obrazuje jak Fashion Week wpływa na kreowanie trendów. 

Fashion Week - stylizacje gwiazd

Różowy garnitur z wielkimi naszytymi kwiatami, złota biżuteria i oversizowy trencz. Czarna bielizna zakryta prześwitującą halką odsłaniającą ciążowy brzuch. Ciało pokryte taśmą klejącą i niebotycznie wysokie buty. Podczas tygodnia mody w Paryżu każdy chwyt w stylizacjach jest dozwolony, a nawet - mile widziany. 

Rihanna niedawno poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jeśli ta informacja była dla was zaskoczeniem, z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok stylizacji, jaką piosenkarka wybrała na paryski tydzień mody. Artystka od początku swojej kariery lubiła kontrowersje, jednak zdecydowanie jest pionierką w kwestii pokazywania ciała w ciąży. 

Rihanna
Paris Fashion Week - Rihanna
Rihanna
Źródło: Getty Images
K El Dursi - Czy ma z kims kontakt_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Paryski tydzień mody - gwiazdy

To, że Kim Kardashian lubi być w centrum uwagi, wiemy wszyscy. Celebrytka dołączyła do dyrektora kreatywnego domu mody Balenciaga i pokazała się w stroju wykonanym z taśmy. Jej kreacja zdominowała wieczór we Francji i wywołała poruszenie nawet wśród innych projektantów. 

Na paryskich ulicach szyku zadały także Zendaya, Vanessa Hudgens, Margot Robbie, Paris Jackson czy Salma Hayek. Każdego dnia we Francji pojawia się więcej znanych na całym świecie nazwisk. Francuskie święto mody to dla wielu osób odskocznia od codziennych problemów i niepokojących informacji napływających ze świata. Wiele wpływowych osób poprzez dobór kolorów czy dodatków do stylizacji wyraziło solidarność z tragedią, która obecnie rozgrywa się w Ukrainie.

Victoria Beckham
Paris Fashion Week - Victoria Beckam
Victoria Beckham
Źródło: Getty Images
Paris Jackson
Paris Fashion Week - Paris Jackson
Paris Jackson
Źródło: Getty Images
Zendaya
Paris Fashion Week - Zendaya
Zendaya
Źródło: Getty Images
Margot Robbie
Paris Fashion Week - Margot Robbie
Margot Robbie
Źródło: Getty Images
Vanessa Hudgens
Paris Fashion Week - Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości