Sara James o wyglądzie młodych gwiazd. "Nie mylmy dojrzałości z tym, żeby robić z siebie dorosłe"

Sara James
Sara James o dojrzałym wyglądzie młodych gwiazd
Źródło: Getty Images
Sara James była gościnią w programie Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie opowiedziała m.in. o przygodzie w amerykańskim "Mam Talent!" oraz odniosła się do zarzutów dotyczących celowego postarzania się przez małoletnie gwiazdy. Dotychczas mierzyły się z tym m.in. Viki Gabor i Roksana Węgiel.

Sara James ma zaledwie 14 lat i stoi u progu wielkiej kariery. Nastolatka wzięła udział w 17. edycji amerykańskiej wersji formatu "Mam Talent!". Podczas przesłuchania zachwyciła jurorów, a Simon Cowell z miejsca pokochał ją nie tylko za ogromny talent, ale również za pochodzenie - gwiazdor sam ma polskie korzenie. Ostatecznie nie udało się jej zwyciężyć, jednak występ otworzył jej drogę do międzynarodowego biznesu muzycznego.

Sara James gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie opowiedziała m.in. o przejawach rasizmu, z którymi musiała mierzyć się w polskiej szkole. Zdradziła również, co sądzi o tym, że młode dziewczyny w show-biznesie kreują się na znacznie starsze, dojrzałe kobiety.

Sara James w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o swojej amerykańskiej przygodzie w tamtejszej wersji programu "Mam Talent!":

czt_02
Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"
Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"

Sara James o dojrzałym wyglądzie

Sara James ma zaledwie 14 lat i trzeba przyznać, że nie wygląda jak przeciętna nastolatka. Dziewczyna jest dojrzała nie tylko z wyglądu, ale również z zachowania. Kuba Wojewódzki postanowił poruszyć z artystką właśnie kwestię celowego postarzania się. Z tym zarzutem dotychczas mierzyły się m.in. Viki Gabor czy Roksana Węgiel, które w taki sposób dobierają stroje, by wyglądać znacznie starzej, niż wskazuje ich wiek. Wszystkie trzy wokalistyki zaczynały karierę na polskiej scenie muzycznej w bardzo młodym wieku.

"Jest sporo kontrowersji związanych z wizerunkiem bardzo młodych dziewczyn. Roxie Węgiel troszkę starsza od ciebie. One wszystkie chcą wyglądać jak kobiety. O Tobie też się mówi, że wyglądasz dojrzalej. Dlaczego wy chcecie być starsze, a nie zachowywać to, co jest największym atutem — młodość?" - zapytał Kuba Wojewódzki.

Sara James podkreśliła, że dojrzałość a dojrzały wygląd to kwestie, które należy rozgraniczać.

"Powiem szczerze, że to jest tak... Dojrzałość a robienie z siebie nie wiadomo jakiej starszej to też są dwie inne rzeczy. Nieważne czy ja mam makijaż, czy nie mam makijażu, to zawsze wyglądam na starszą, niż jestem. [...] Nie mylmy dojrzałości z tym, żeby robić z siebie bardzo dorosłe. W show-biznesie wiadomo, że jak większość ludzi, których widzę, to są dorośli ludzie, to ja też się uczę codziennie nowych rzeczy i wiadomo, że gdzieś tam muszę być szybciej dojrzalsza i muszę trochę tam odłożyć na bok dzieciństwo, ale akceptuję to" - odpowiedziała.

Sara James o karierze i życiu w USA

Mimo że Sara James ma za sobą bardzo udany debiut w Stanach Zjednoczonych, jej plany zawodowe i życiowe na razie związane są z Polską. Zanim stanęła na scenie podczas finału amerykańskiego "Mam Talent!", wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała wówczas o tym, jakie ma szanse na wygraną oraz zdradziła, co będzie robiła, gdy zamieszanie z show już się skończy.

"Chcielibyśmy skończyć pracę, bo to się przeciąga, a także zrobić trasę" - dodała.

Sara James przyznała wówczas, że nie zamierza zostać w Stanach Zjednoczonych na stałe. W Polsce ma dom, rodzinę i przede wszystkim szkołę, która stoi na przeszkodzie ewentualnej przeprowadzce.

"To jest dość zabawne. Wszyscy moi przyjaciele mówią: 'Boże, Sara zostaniesz tutaj (w Stanach - przyp. red.)'. Myślą, że ja tutaj zostanę na dwa lata, albo że w ogóle nie wrócę. Ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, również szkołę. Wracam! Poza tym prawo amerykańskie jest bardzo restrykcyjne. Każde dziecko musi się uczyć, a ja jestem niepełnoletnia - mam 14 lat" - powiedziała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości