Sebastian Karpiel-Bułecka opowiedział o swojej przemianie. "Może to zasługa żony"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sebastian Karpiel-Bułecka o tym, co zawdzięcza żonie

Sebastian Karpiel-Bułecka zmienił się u boku Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Przez lata lider zespołu Zakopower unikał rozgłosu i rzadko mówił o swoich życiu prywatnym. Niedawno muzyk wyznał, że zmagał się z depresją. Teraz pojawił się w "Dzień Dobry TVN", gdzie pozdrowił swoją żonę i powiedział, że to, jak się otworzył, to być może zasługa właśnie jego ukochanej.

Przez kilka lat partnerką muzyka była Kayah, ale to przy modelce i byłej Miss Polonia Sebastian Karpiel-Bułecka odnalazł szczęście. W 2018 oficjalnie został mężem Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Para wychowuje razem córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Oboje dzielą życie na dwa domy, jeden jest w Warszawie, a drugi w Zakopanem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sebastian Karpiel-Bułecka z czułością o Paulinie Krupińskiej-Karpiel

Muzyk odwiedził studio "Dzień Dobry TVN", by wraz z zespołem Zakopower opowiedzieć o swojej najnowszej twórczości i zagrać na żywo. Marcin Prokop zapytał swojego gościa o zmiany, jakie zaszły w jego twórczości i nim samym.

"Ty się stałeś bardziej otwartą osobą, bo wcześniej, jak cię pamiętam, to byłeś zamknięty za taką chmurną maską człowieka, który wiele przezywa w środku, ale niewiele wynosi na zewnątrz. Dużo się w tobie działo, ale niewiele można było odczytać, co tak naprawdę w tobie kotłuje, a dziś jesteś człowiekiem, który można powiedzieć, trochę 'wywala flaki na stół' i mówi, słuchajcie, przeżyłem to i to" - zauważył prowadzący.

Dziennikarz miał na myśli m.in. szczere wyznanie muzyka o zmaganiu się z depresją.

No cóż, może to zasługa mojej żony [...] Paulina jest otwarta i jest taka zawsze bezpośrednia, więc z kim się zadajesz, takim się stajesz [...] Może to też przyszło z wiekiem. Może rzeczywiście doszedłem do tego punktu, że zacząłem być inny. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem

Paulina Krupińska-Karpiel o małżeństwie z liderem zespołu Zakopower

O swoim małżeństwie kilka słów powiedziała również Paulina Krupińska-Karpiel. W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że jak w każdym związku, tak i w jej, zdarzają się kłótnie. Prezenterka podkreśliła, że w mediach pojawia się wiele plotek na temat kryzysu w jej małżeństwie, ale podchodzi ona do nich z dużym dystansem. Czy ma jakiś przepis na udany związek?

Chciałabym go poznać (śmiech). Na razie jesteśmy osiem lat razem i bardzo bym chciała poznać taki przepis. Pytam oczywiście moich rodziców i ludzi, którzy są bardziej doświadczeni stażem. Wydaje mi się, że to jest kompromis. Mój tata zawsze mówi: "Albo masz rację, albo masz święty spokój" (śmiech), więc mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca i będzie chciał mieć zawsze święty spokój, a ja zawsze będę miała rację

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości