Natasza Urbańska o nowym rozdziale w życiu. Jak mąż i córka zareagowali na metamorfozę?

Autor:
Norbert
Żyła
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o zmianach w swoim życiu. Jedną z nich z pewnością jest jej zupełnie nowy wizerunek. Gwiazda postawiła na mocny kolor włosów. Artystka zdradziła, jak bliscy zareagowali na taką metamorfozę.

Natasza Urbańska jest jedną z najbardziej znanych polskich artystek. Gwiazda uzdolniona jest nie tylko muzycznie, ale także aktorsko. Na obu polach odnosi spore sukcesy, wydając popularne piosenki oraz grając w znanych produkcjach filmowych. Prywatnie jest żoną Janusza Józefowicza. Para pobrała się w sierpniu 2008 roku. Jeszcze w tym samym roku urodziła się ich jedyna córka Kalina.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska - metamorfoza

Natasza Urbańska zaskoczyła swoich fanów zupełnie nowym kolorem włosów (o czym pisaliśmy tutaj). Gwiazda postawiła na mahoniowy odcień i trzeba przyznać, że jest jej w nim bardzo do twarzy. Zapytaliśmy artystkę, skąd pomysł na zmianę wizerunku i jak się czuje po metamorfozie.

- Jestem artystką, nie przywiązuję się do jednego wizerunku, razem z nowymi projektami mam wizje, a jednocześnie potrzebę zmian. Od lat współpracuję z Bartkiem Januszem i mam do niego ogromne zaufanie, jeśli chodzi o moje metamorfozy. Czerwony kolor włosów kojarzy mi się z superbohaterkami nie tylko bajek, ale i filmów akcji: Arielka, Jessica Rabbitt, Phoenix ("X-Men"), Mera ("Aquaman") itp. To odważny kolor dla silnych kobiet, a ja się taka czuję. Trochę jak moje bohaterki, odrealniona i niezniszczalna - odpowiedziała gwiazda Norbertowi Żyle z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Podpytaliśmy również Nataszę Urbańską, jak jej mąż Janusz Józefowicz oraz córka Kalina zareagowali na zupełnie nowy kolor włosów artystki.

Pokochali ją! Moja córka na początku niechętnie podchodziła do moich zwariowanych pomysłów, jednak z wiekiem, od kiedy również stanęła na scenie tak jak jej mama, sama lubi zmiany i z ciekawością przygląda się tej zabawie wizerunkiem. To jest świetne w naszym zawodzie! -

Natasza Urbańska o zmianach w swoim życiu

Nie mogliśmy nie zapytać Nataszy Urbańskiej o to, czy jej metamorfoza wiąże się z jakimiś większymi zmianami w życiu artystki. Wokalistka nie ukrywa, że nowa fryzura związana jest z jej nowym projektem artystycznym. Nowy singiel Nataszy Urbańskiej pojawi się już 15 lutego.

- Nowy singiel "Lift u up" jest pretekstem. Otwieram kolejny rozdział w mojej biografii. Ten jest wyjątkowy, odważny. Ten kolor na głowie to moja super siła. Idealnie pasuje do mojej wizji mocnej kobiety (śmiech) - zdradziła gwiazda.

Na koniec zapytaliśmy gwiazdę, czy jej nowy wizerunek to tylko chwilowa zmiana i planuje kolejne metamorfozy, czy mahoniowy odcień zagości na jej głowie na dłużej.

- Czas pokaże, na razie czuję się świetnie w tym kolorze! - podsumowała krótko Natasza Urbańska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Norbert Żyła

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe (fot. Marta Machej)

Pozostałe wiadomości