Selena Gomez publikuje zdjęcie bez makijażu. To element wojny z Hailey Bieber?

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Selena Gomez na zdjęciu bez makijażu

Trwa konflikt między Seleną Gomez a Hailey Bieber. Gwiazdy wzajemnie sobie docinają, za pole bitwy obierając media społecznościowe. Fani dopatrują się kolejnych ciosów, te bowiem nie są wcale tak oczywiste. Piosenkarka wrzuciła do sieci kolejne zdjęcia bez makijażu. Czy to kolejny element medialnej bitwy?

Wszystko zaczęło się od podejrzeń o to, że żona Justina Biebera hejtuje i wyśmiewa naturalne zdjęcia jego byłej dziewczyny. Tak przynajmniej twierdzą obserwatorzy tej wojenki. Według podejrzeń internautów Hailey Bieber znów powinna zaatakować. Czy tak rzeczywiście będzie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem
Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem

Selena Gomez publikuje zdjęcie bez makijażu

W ostatnim czasie fani Seleny Gomez zaczęli publikować na TikToku filmy, na których wykazują, że Hailey Bieber naśladuje piosenkarkę, jednocześnie ją hejtując. W nagraniu zamieszczonym przez modelkę można usłyszeć kontrowersyjny komentarz odnoszący się do zdjęć Seleny Gomez bez makijażu. Hailey Bieber zrobiła sobie też identyczny tatuaż, zarzucano jej również, że kopiuje jej stylizacje. Spór nie tylko podzielił obserwatorów obu gwiazd, ale wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Warto w tym kontekście wspomnieć, że Justin Bieber był pierwszą miłością Seleny Gomez. Para rozstała się w 2018 roku, a zaledwie po dwóch miesiącach, wokalista oświadczył się Hailey Bieber.

"Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Bóg ma zawsze dobre wyczucie czasu" - śpiewała żona Justina Biebera z koleżankami. Fani odebrali to jako przytyk w stronę jego byłej dziewczyny. Prawdopodobnie tak samo wnioskowała sama Selena Gomez, pisała bowiem do fanów: "nic się nie stało, bądźcie mili dla wszystkich".

Selena Gomez publikuje naturalne zdjęcie. Będzie odpowiedź Hailey Biebier?

Teraz na instagramowym profilu pojawiły się nowe zdjęcia piosenkarki, na których pozuje bez makijażu. Na pierwszy rzut oka 30-latka wygląda po prostu świeżo i naturalnie. Fani podejrzewają jednak, że zdjęcie może być prowokacją w stronę modelki. Tym bardziej że Selena Gomez podpisała zdjęcie tytułem piosenki z nowego albumy Miley Cyrus "Violet Chemistry". Jego tekst brzmi:

"Tej nocy po prostu się mylimy, od tak dawna nie ma tego uczucia. Nie musimy rozmawiać, kochanie, włączymy stereo"

Czy i tym razem Hailey Bieber odpowie?

W komentarzach w stronę autorki płynie jednak sama miłość. Liczbę serduszek powiększają również polskie gwiazdy. W tym na przykład Qczaj, Weronika Zoń z "Top Model", czy Jessica Mercedes.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości