Ruda z "Red Lips" przeszła metamorfozę. Joanna Lazer zadziwiła fanów

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Ruda z "Red Lips" nie jest już ruda

Wokalistka "Red Lips" nie ma już rudych włosów. Joanna Lazer zadziwiła wyglądem na premierze filmu. W blond bobie jest wprost nie do poznania. Czy to początek kolejnego etapu jej kariery?

Wiosna coraz bliżej, czas więc na zmiany! Widać je już na przykład w stylizacjach gwiazd, w coraz to odważniejszych kolorach. Niektórzy decydują się jednak na bardziej zdecydowane kroki. Choć jeśli chodzi o fryzurę Rudej, bardziej niż "odświeżenie" pasuje tu określenie "spektakularna metamorfoza". Zobaczcie sami!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Nowy wiosenny spot TVN. Jak wyglądała praca na planie?
Nowy wiosenny spot TVN. Jak wyglądała praca na planie? Olivier Janiak wraz z kamerami "Co za Tydzień" zabrali widzów TVN na plan spotu wizerunkowego zatytułowanego "Wszystkie wymiary rozrywki".

Joanna Lazer przeszła wizerunkową metamorfozę

Joanna Lazer, bardziej znana pod pseudonimem "Ruda" z zespołu Red Lips, pierwsze kroki w show biznesie postawiła z pomocą telewizyjnego talent show. Mimo że w tym czasie czasie jej zespół "Red Lips" dopiero raczkował, wokalistka stanęła przed ogromnym wyzwaniem przekonania do swojego talentu prawdziwych gwiazd. W jury zasiadały bowiem takie sławy jak Kora czy Elżbieta Zapendowska.

Ruda zrobiła ogromne wrażenie na publiczności i jurorach. Niesamowitym wokalem i sceniczną charyzmą z miejsca zdobyła serca pokaźnej rzeszy fanów. Szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Singiel "To co nam było" podbił listy przebojów radiowych i utrzymywał się na nich przez co najmniej rok.

Ruda z "Red Lips" nie jest już ruda

Odmieniona Joanna Lazer zaprezentowała się na premierze filmu "Jezioro Słone". Szok był tym większy, że wokalistka przyzwyczaiła fanów do odważnego rockowego wizerunku, którego głównym elementem były ogniste, rude włosy. Po rudym kolorze nie ma już śladu. Zastąpiło je zdecydowane cięcie w odcieniach blondu z bladym różem.

Piosenkarka postawiła na klasyczną i elegancką stylizację - bluzkę i długie spodnie. Jako dodatki wybrała okrągłe, czarne kolczyki oraz torebkę. Jednakże, mimo że artystka zmieniła swoją fryzurę i stylizację, wciąż emanuje charyzmą, którą zdobyła serca fanów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości