Shakira nagrała piosenkę z synami. Ich głosy wzruszają do łez

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Shakira nagrała piosenkę z synami

Shakira i jej synowie jakiś czas temu przeprowadzili się do Miami w Stanach Zjednoczonych. Rodzina stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości i całkiem dobrze jej to wychodzi. Wokalistka pochwaliła się, że Milan i Sasha poprosili ją, by nagrali wspólnie piosenkę. Fani są zachwyceni efektami.

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat, a poznali się podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA, gdzie wspólnie nagrywali teledysk do mundialowej piosenki. Uczucie zakwitło pomiędzy nimi od razu. Celebrytom nie przeszkadzała dzieląca ich różnica wieku, a także brak ślubu. Para chętnie pokazywała się razem i opowiadała o swojej miłości. Shakira i Gerard Pique doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy, i nic nie wskazywało na to, że kiedyś się rozstaną. Do tego doszło jednak w wakacje ubiegłego roku, gdy wyszło na jaw, że piłkarz FC Barcelony zdradza swoją wieloletnią partnerkę z młodą kochanką. Potem rozpętała się medialna burza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów Olivier Janiak o karierze synów

Shakira nagrała piosenkę z synami. Odziedziczyli po niej talent

Shakira przez wiele lat mieszkała w USA, jednak po poznaniu Gerarda Pique na stałe osiadła w stolicy Barcelony. Gdy ich związek się zakończył, wokalistka stwierdziła, że wróci za ocean i zabierze ze sobą dzieci. Piłkarz nie do końca był zadowolony z tego rozwiązania i przez kilka miesięcy toczył batalię z byłą ukochaną w tej kwestii. Shakira mimo wszystko postawiła na swoim i przeprowadziła się z synami do słonecznego Miami na Florydzie.

Rodzina ma się dobrze, co widać na zamieszczanych przez wokalistkę relacjach na Instagramie. Piosenkarka nie ukrywa swojego szczęścia i niedawno pochwaliła się utworem, który nagrała razem z Milanem i Shashą.

Okazuje się, że chłopcy sami poprosili swoją sławną mamę, by nagrać z nią piosenkę. Wszystko wskazuje na to, że odziedziczyli po niej muzyczny talent.

"W tym roku Milan napisał piosenki, przy których płakałam ze wzruszenia, a Sasha godzinami siedział przy pianinie, odkrywając swój głos. Obaj pracowali u mojego boku w studiu i po usłyszeniu tej dedykowanej im piosenki, poprosili mnie o udział. Czuli to i zinterpretowali sami i dla siebie, z pasją i wyczuciem osób, które muzykę noszą w sobie. Milan i Sasha, jak miło patrzeć, jak rozwijają skrzydła, by zacząć realizować swoje marzenia!" - napisała Shakira na Instagramie.

Fani byli zachwyceni wspólną piosenką rodziny.

"Jesteś wspaniałym przykładem dla swoich synów";

"Wzruszyłem się, patrząc na was";

"Twoje największe błogosławieństwo to dzieci, miło się patrzy na taką rodzinę" - czytamy w komentarzach.

Shakira i Gerard Pique rozstali się w obliczu medialnego skandalu

Niespodziewanie w wakacje ubiegłego roku Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie. Wówczas sieć zalały informacje mówiące o tym, że piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą. Wokalistka długo milczała, ale potem przyznała, że rzeczywiście ukochany złamał jej serce. Kolumbijka niedługo potem wypuściła "piosenkę zemsty", w której zwróciła się w bezpośrednio do Gerarda Pique.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem 

Gerard Pique nie przejął się jednak złośliwościami ze strony matki jego dzieci i w międzyczasie przedstawił światu swoją nową ukochaną, publikując z nią pierwsze zdjęcie. Kobieta, dla której zostawił Shakirę to Clara Chia Marti, która jest młodsza od piłkarza FC Barcelony o 10 lat. 23-latka jest studentką kierunku PR-owego.

Kochanka sportowca poznała już jego rodziców, którzy są nią zachwyceni. Nie jest jednak tajemnicą, że teściowie Shakiry nigdy nie mieli z nią dobrego kontaktu, a ten popsuł się na dobre po rozstaniu z ich synem. Nowej partnerki Gerarda Pique mają natomiast nie akceptować jego synowie, którzy uważają, że ich macocha jest "wredna".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

Pozostałe wiadomości