Shakira nagrała piosenkę z synami. Ich głosy wzruszają do łez

Shakira nagrała piosenkę z synami
Shakira nagrała piosenkę z synami
Źródło: FilmMagic
Shakira i jej synowie jakiś czas temu przeprowadzili się do Miami w Stanach Zjednoczonych. Rodzina stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości i całkiem dobrze jej to wychodzi. Wokalistka pochwaliła się, że Milan i Sasha poprosili ją, by nagrali wspólnie piosenkę. Fani są zachwyceni efektami.

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat, a poznali się podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA, gdzie wspólnie nagrywali teledysk do mundialowej piosenki. Uczucie zakwitło pomiędzy nimi od razu. Celebrytom nie przeszkadzała dzieląca ich różnica wieku, a także brak ślubu. Para chętnie pokazywała się razem i opowiadała o swojej miłości. Shakira i Gerard Pique doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy, i nic nie wskazywało na to, że kiedyś się rozstaną. Do tego doszło jednak w wakacje ubiegłego roku, gdy wyszło na jaw, że piłkarz FC Barcelony zdradza swoją wieloletnią partnerkę z młodą kochanką. Potem rozpętała się medialna burza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów

Shakira nagrała piosenkę z synami. Odziedziczyli po niej talent

Shakira przez wiele lat mieszkała w USA, jednak po poznaniu Gerarda Pique na stałe osiadła w stolicy Barcelony. Gdy ich związek się zakończył, wokalistka stwierdziła, że wróci za ocean i zabierze ze sobą dzieci. Piłkarz nie do końca był zadowolony z tego rozwiązania i przez kilka miesięcy toczył batalię z byłą ukochaną w tej kwestii. Shakira mimo wszystko postawiła na swoim i przeprowadziła się z synami do słonecznego Miami na Florydzie.

Rodzina ma się dobrze, co widać na zamieszczanych przez wokalistkę relacjach na Instagramie. Piosenkarka nie ukrywa swojego szczęścia i niedawno pochwaliła się utworem, który nagrała razem z Milanem i Shashą.

Okazuje się, że chłopcy sami poprosili swoją sławną mamę, by nagrać z nią piosenkę. Wszystko wskazuje na to, że odziedziczyli po niej muzyczny talent.

"W tym roku Milan napisał piosenki, przy których płakałam ze wzruszenia, a Sasha godzinami siedział przy pianinie, odkrywając swój głos. Obaj pracowali u mojego boku w studiu i po usłyszeniu tej dedykowanej im piosenki, poprosili mnie o udział. Czuli to i zinterpretowali sami i dla siebie, z pasją i wyczuciem osób, które muzykę noszą w sobie. Milan i Sasha, jak miło patrzeć, jak rozwijają skrzydła, by zacząć realizować swoje marzenia!" - napisała Shakira na Instagramie.

Fani byli zachwyceni wspólną piosenką rodziny.

"Jesteś wspaniałym przykładem dla swoich synów";

"Wzruszyłem się, patrząc na was";

"Twoje największe błogosławieństwo to dzieci, miło się patrzy na taką rodzinę" - czytamy w komentarzach.

Shakira i Gerard Pique rozstali się w obliczu medialnego skandalu

Niespodziewanie w wakacje ubiegłego roku Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie. Wówczas sieć zalały informacje mówiące o tym, że piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą. Wokalistka długo milczała, ale potem przyznała, że rzeczywiście ukochany złamał jej serce. Kolumbijka niedługo potem wypuściła "piosenkę zemsty", w której zwróciła się w bezpośrednio do Gerarda Pique.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem 
- śpiewała Shakira.

Gerard Pique nie przejął się jednak złośliwościami ze strony matki jego dzieci i w międzyczasie przedstawił światu swoją nową ukochaną, publikując z nią pierwsze zdjęcie. Kobieta, dla której zostawił Shakirę to Clara Chia Marti, która jest młodsza od piłkarza FC Barcelony o 10 lat. 23-latka jest studentką kierunku PR-owego.

Kochanka sportowca poznała już jego rodziców, którzy są nią zachwyceni. Nie jest jednak tajemnicą, że teściowie Shakiry nigdy nie mieli z nią dobrego kontaktu, a ten popsuł się na dobre po rozstaniu z ich synem. Nowej partnerki Gerarda Pique mają natomiast nie akceptować jego synowie, którzy uważają, że ich macocha jest "wredna".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości