Magda Femme o wizycie w szpitalu. "Zaniepokoiły mnie silne dolegliwości" [TYLKO U NAS]

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Magda Femme

Niedawno Magda Femme zaniepokoiła fanów. Wokalistka opublikowała zdjęcie wykonane w szpitalnej sali i przyznała, że spędziła w placówce medycznej majówkę. W rozmowie z nami zdradza, co było powodem wizyty. Jak się czuje Magda Femme?

Magda Femme to polska wokalistka i autorka tekstów, której popularność przyniósł zespół Ich Troje. Stworzony w 1995 roku przez Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę band stał się dla młodej gwiazdy jednocześnie przepustką do kariery i przekleństwem. Trzymane w tajemnicy małżeństwo z liderem Ich Troje zakończyło się w atmosferze skandalu, a Magda Femme zniknęła na kilkanaście lat z show-biznesu. Jakiś czas temu wznowiła karierę, w serwisie YouTube publikuje nowe utwory i stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio jeden z opublikowanych przez gwiazdę wpisów zaniepokoił fanów.

Przeczytaj też: Magda Femme pokazała zdjęcie w szpitalu. Zaniepokoiła fanów

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Magda Femme trafiła do szpitala

Magda Femme w czwartek zaniepokoiła fanów. Gwiazda opublikowała zdjęcie, które wykonała w szpitalnej sali. Na fotografii uwieczniła łóżko i charakterystyczne elementy wskazujące na placówkę medyczną. Nie zdradziła jednak, co było powodem wizyty. Pod zdjęciem napisała jedynie, że konieczne były badania.

"Każdy majówkę ma taką, jaką lubi… Badania czasem trzeba zrobić" - napisała.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów, którzy życzyli gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia. Mają nadzieję, że wizyta wokalistki w Szpitalu Południowym na Ursynowie związana jest jedynie z badaniami, a nie poważnym pogorszeniem stanu gwiazdy. Jak było naprawdę?

Magda Femme o wizycie w szpitalu

Skontaktowaliśmy się z Magdą Femme w sprawie niepokojącej fotografii. Gwiazda przyznała, że spędziła w szpitalu dwa dni. Wszystko ze względu na objawy związane z żołądkiem. Dodała, że aktualnie jest już w domu.

- Spędziłam dwie doby w szpitalu, bo zaniepokoiły mnie silne dolegliwości żołądkowe. Zrobiono mi sporo badań na szczęście w znieczuleniu ogólnym. Okazało się, ze to "tylko" helicobacter - bakteria, która ma podobno 80% populacji. Trzeba przeleczyć antybiotykami - zdradziła Magda Femme.

Wokalistka zaapelowała ponadto do społeczeństwa:

- Ludzie nie wiedzą często, ze nieleczony helicobacter może doprowadzić do raka żołądka - dodała.

Z radością pochwaliła szpital, w którym przebywała i potwierdziła, że spisał się na medal. Czym jest helicobacter? To bakteria, która wywołuje przewlekły stan zapalny w obrębie przewodu pokarmowego. Objawy najczęściej dotyczą dolegliwości związanych z układem trawiennym. Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową i szacuje się, że na świecie zakażone jest przeszło 60% społeczeństwa. Życzymy gwieździe szybkiego powrotu do pełni sił!

Magda Femme z córką na kanapie "Dzień Dobry TVN"

Magda Femme na kilkanaście lat odsunęła się od show-biznesu. W tym czasie doczekała się córki Neli, a od 2012 roku tworzy szczęśliwy związek z raperem Michałem Zawidzkim. Niedawno mama i córka gościły na kanapie w porannym paśmie stacji TVN. W rozmowie Magda Femme zdradziła, że pociecha idzie w ślady wokalistki i chce związać swoją przyszłość z muzyką.

"Nel wychowała się, obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem, jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam" - powiedziała Magda Femme, która również uczy córkę śpiewu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości