Shakira wydała oświadczenie. Powiedziała o złamanym sercu

Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie
Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie
Źródło: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images
Shakira wydała oświadczenie na Instagramie, w którym po raz pierwszy przyznała, że ma złamane serce. Piosenkarka kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim życiowym partnerem Gerardem Pique. Para była ze sobą od 2010 roku.

Shkaria i Gerard Pique przez 12 lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Celebryci udowadniali, że formalizacja związku nie jest potrzebna do tego, by zbudować szczęśliwą rodzinę. Niestety kilka miesięcy temu okazało się, że partnerzy się rozstali. Piłkarz dość szybko został przyłapany przez paparazzich z nową kobietą, Shakira natomiast poświęciła się dzieciom. Dopiero teraz wyznała, jak było jej ciężko.

Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shakira cierpiała po rozstaniu z Gerardem Pique. Wydała oświadczenie

Shakira bardzo długo milczała na temat rozstania z Gerardem Pique. Piosenkarka niedawno z okazji świąt Bożego Narodzenia opublikowała zdjęcie z synami na pustyni. Dodała do niego wówczas wymowny opis.

 "Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia na pustyni w poszukiwaniu spokoju" - napisała.

Teraz gwiazda po raz pierwszy tak szczerze wyznała, jak bardzo był dla niej trudny zeszły rok. Shakira wydała oświadczenie, które zamieściła na swoim instagramowym koncie.

"Nawet jeśli w tym nowym roku nasze rany są wciąż otwarte, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, wciąż musimy ufać innym. W obliczu pogardy trzeba znać swoją wartość. Ponieważ wciąż jest wielu dobrych ludzi. Jest ich więcej niż tych nieprzyzwoitych. Tych, którzy odchodzą, jest mniej niż tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca można było dalej kochać" - pisała.

Pod postem pojawiło się wiele wyrazów wsparcia od fanów i słynnych znajomych piosenkarki. Serduszko pod wpisem Shakiry zostawiła między innymi Antonella Roccuzzo, czyli życiowa partnerka Lionela Messiego.

Shakira i Gerard Pique byli razem przez 12 lat

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku, gdy piosenkarka nagrywała utwór zapowiadający Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RPA. Wówczas w teledysku wystąpiło całe grono piłkarzy, w tym też reprezentant Hiszpanii Gerard Pique. Między parą praktycznie od razu zaiskrzyło i niedługo potem zaczęli się spotykać. Kolumbijska piękność dość szybko przeprowadziła się dla ukochanego na Półwysep Iberyjski, gdzie wspólnie kupili dom w Barcelonie. To właśnie też w stolicy Katalonii przyszli na świat dwaj synowie celebrytów: Milan i Shasha. Piosenkarka i jej o 10 lat młodszy wybranek dla wielu stanowili parę idealną: nie przeszkadzała im spora różnica wieku ani brak zawarcia małżeństwa. Shakira i Gerard Pique podkreślali bowiem, że "papierek" nie jest im potrzebny do szczęścia.

Niestety kilka miesięcy temu celebryci ogłosili rozstanie. Według informacji magazynu "El Periodico" piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą i to właśnie z jej względu wyprowadził się od rodziny. Shakira bardzo mocno przeżyła całą sytuację i musiała się zmierzyć z atakami paniki. W pewnym momencie trafiła nawet do szpitala.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości