Shakira zareagowała na zdjęcie byłego z nową partnerką. "Kobiety już nie płaczą"

Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach
Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach
Źródło: Marc Piasecki/FilmMagic
Trwa medialna batalia między Shakirą a Gerardem Pique. Piłkarz niedawno pochwalił się swoją nową partnerką w mediach społecznościowych, na co już zareagowała jego była ukochana. Shakira nie pozostała długo na to obojętna i opublikowała nagranie, na którym tańczy do swojego najnowszego hitu. Opinia fanów była jednak podzielona.

Shakira i Gerard Pique nie schodzą z nagłówków gazet, a ich medialną batalię po rozstaniu śledzi cały świat. Para kilka miesięcy temu ogłosiła, że nie jest już razem, co zdziwiło wielu fanów. Celebryci byli bowiem ze sobą aż 12 lat i uchodzili za jedną najbardziej zgranych rodzin. W pewnym momencie piłkarz FC Barcelony zdradził jednak wokalistkę, a ona nie przyjęła jego przeprosin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Shakira tańczy w rytm swojej piosenki. Zareagowała na post Gerarda Pique

Shakira opublikowała na swoich mediach społecznościowych najnowszy post, w którym widać, jak tańczy do swojej ostatniej piosenki. Przypomnijmy, że gwiazda zwróciła się w niej bezpośrednio do Gerarda Pique i polecała mu "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni, potrenować mózg". Wokalistka uderzyła także w nową partnerkę piłkarza i porównała ją do zegarka Casio i samochodu Twingo. Siebie natomiast nazwała Rolexem i Ferrari.

W swoim najnowszym wpisie Shakira zareagowała na ostatni post swojego byłego partnera, który niedawno po raz pierwszy pokazał nową ukochaną.

Kobiety już nie płaczą, kobiety tańczą merengue! - napisała, nawiązując do rodzaju tańca.

Komentarze pod nagraniem Shakiry tym razem były podzielone. Cześć fanów entuzjastycznie przyjęła post wokalistki, inni dali jej do zrozumienia, że zbyt mocno forsuje temat rozstania.

Dziękuję, że pokazujesz publicznie, co czuje wielu ludzi, gdy są zdradzani, ale chowają się w obawie przed krytyką. Jesteś autentyczna i gratuluję ci tego";

"Dajesz siłę";

"Podczas gdy Pique odbudowuje swoje życie, Shakira utknęła";

"Ta pani powinna już się pozbierać, by dać miłość i wychować swoje dzieci" - czytamy w komentarzach.

Gerard Pique po raz pierwszy pokazał zdjęcie z nową partnerką

Gerard Pique od jakiegoś czasu układa sobie życie na nowo obok nowej ukochanej. Piłkarz oficjalnie pochwalił się miłością w mediach społecznościowych. Celebryta opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie w towarzystwie nowej ukochanej.

Kobieta ze zdjęcia to Clara Chia Marti, która jest młodsza od Gerarda Pique o 10 lat. 23-latka pochodzi z Barcelony i jest studentką kierunku PR-owego. Piłkarz poznał ją w jednym z klubów nocnych, w którym przez dłuższy czas pracowała. Piłkarz miał ją już poznać ze swoimi rodzicami, którzy byli zachwyceni spotkaniem. Warto w tym miejscu podkreślić, że teściowie Shakiry nie mają z nią najlepszych relacji i od dłuższego czasu mówiło się o tym, że matce Gerarda Pique "przeszkadzało wszystko" w wokalistce.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Marc Piasecki/FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości