Joanna Opozda wypowiedziała się na temat postępowania Shakiry. Zaskoczyła porównaniem

Joanna Opozda powiedziała, co myśli na temat zachowania Shakiry
Joanna Opozda powiedziała, co myśli na temat zachowania Shakiry
Źródło: MW MEDIA / Getty Images
Głośne rozstanie Shakiry i Gerarda Pique od miesięcy nie schodzi z pierwszych stron tabloidów. Niemal każdego dnia możemy obserwować coraz to nowe rozdziały medialnej wojny, jaką toczą ze sobą byli partnerzy. Nieoczekiwanie głos w tej sprawie zdecydowała się zabrać Joanna Opozda, która również ma za sobą nieprzyjemne przeżycia z byłym partnerem. Jak oceniła zachowanie Shakiry?

Joanna Opozda jest polską aktorką filmową i telewizyjną. Ostatnią głośną rolą gwiazdy jest rola tytułowa w produkcji "Brigitte Bardot cudowna". Film zdobył nominację do nagrody "Złote Lwy" oraz był ciepło przyjęty przez krytyków. Ostatnio głośno było w mediach w kontekście rozwodu Joanny Opozdy z Antonim Królikowskim. Para ma razem kilkumiesięcznego syna Vincenta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Joanna Opozda odnosi się do rozstania Shakiry i Gerarda Pique

Joanna Opozda dba o swój kontakt z fanami, regularnie udzielając się w swoich mediach społecznościowych. Tylko w serwisie Instagram ma aż 655 tysięcy obserwujących ją osób. Gwiazda jest niezwykle otwarta i zdarza jej się odpowiadać na pytania dociekliwych fanów. Tak było i tym razem.

Jeden z internautów zapytał gwiazdę, co myśli na temat Shakiry i jej postępowania. Aktorka nie pozostawiła pytania fana bez odpowiedzi i ciężko nie odnieść wrażenia, że gwiazda nawiązała w niej do byłego partnera. Dodatkowo zdecydowała się na użycie interesującego porównania.

"Uwielbiam Shakirę od dziecka. Kibicuję jej. Jednak sama wychodzę z założenia, że w takich sytuacjach trzeba brać przykład z pszczół. Pszczoły nie próbują przekonać much, że miód jest lepszy od..." - odpowiedziała gwiazda.

Joanna Opozda wypowiedziała się na temat Shakiry
Joanna Opozda wypowiedziała się na temat Shakiry
Źródło: Instagram @asiaopozda

Burzliwa relacja Joanny Opozdy z Antonim Królikowskim

Antonii Królikowski swój związek z Joanną Opozdą oficjalnie ogłosił w lipcu 2020 r., po tym, jak para została przyłapana przez paparazzi na wspólnym spotkaniu. Wkrótce potem gwiazdorska para opublikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Niestety już wtedy zbierały się czarne chmury nad ich relacją. Nieoczekiwanie pod koniec 2020 roku aktorka dodała wymowny wpis:

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku" - napisała gwiazda.

Mimo że para poradziła sobie z tym kryzysem i było między nimi na tyle dobrze, że wkrótce odbył się ich głośny ślub, to ostatecznie w małżeństwie wytrzymali zaledwie kilka miesięcy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości