Gwiazda "Na Wspólnej" przeszła metamorfozę. "Ale mi lekko!"

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze
Marta Wierzbicka w nowej fryzurze
Źródło: MWMEDIA
Marta Wierzbicka chwali się nową fryzurą. Aktorka serialu "Na Wspólnej" czeka na przybycie wiosny i postanowiła zrobić małą metamorfozę. "Jak Hailey Biebier" - komentują obserwatorzy.

Coraz więcej gwiazd show-biznesu nie żałuje długości kosmyków i decyduje się na drastyczne cięcie. Długie loki przestały już być sztandarowym symbolem kobiecości, a swoją zasługę w światowym trendzie ma między innymi Hailey Biebier. Modelka rozsławiła bowiem na nowo unowocześnioną wersję klasycznego boba.

Anna Kalczyńska o planach zawodowych dzieci
Anna Kalczyńska opowiedziała jakie plany na przyszłość mają jej dzieci. Okazało się, że jedna z córek planuje pójść w dziennikarskie ślady mamy.

Marta Wierzbicka ścięła włosy na Hailey Bieber

To będzie rok krótkich włosów - zapowiadają show-biznesowe media. Moda na zdecydowane cięcia pojawiła się wśród gwiazd już w zeszłym roku. Zmęczone pandemią panie pragnęły zapewne odświeżenia wizerunku, jedna po drugiej zaczęły bowiem wrzucać do sieci zdjęcia z włosowymi metamorfozami. Podobnie było i w przypadku Marty Wierzbickiej, którą fani kojarzą między innymi z serialu "Na Wspólnej". Na jak krótką fryzurę zdecydowała się aktorka?

Marta Wierzbicka podzieliła się z obserwatorami całym fryzjerskim procesem. Wiedziała co robi, bo porównanie "przed" i "po" rzeczywiście robi wrażenie. Jej włosy w kolorze naturalnego blondu jeszcze przed wizytą sięgały mniej więcej łopatek. Dodatkowo wcale nie wyglądały na zniszczone, można więc wnioskować, że to zamierzona zmiana wizerunku.

Gwiazda "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka postawiła na krótką fryzurę

Metamorfoza jest dość spektakularna, bo Marta Wierzbicka zdecydowała się na na fryzurę sięgającą delikatnie za linię żuchwy, a dodatkowo - na uroczą, nieco dłuższą grzywkę, rozchodzącą się na boki.

Podczas prezentacji efektu Marta Wierzbicka wydaje się naprawdę zadowolona. Krótką fryzurą zarzuca na boki, a w poście deklaruje:

"Spring I’m ready for you! Ale mi lekko!" 

W komentarzach aż huczy od pozytywów. Obserwatorki deklarują, że pójdą w ślady aktorki.

"Bardzo ładnie, według mnie pasują Ci włosy przed ścięciem jak i po! I to jest atut bo mi się też takie krótkie podobają ale nie każdy kształt twarzy może sobie na pewne fryzury pozwolić. U Ciebie nowa fryzura wygląda super i tak świeżo, aż chciałabym poczuć taka lekkość we włosach! Każdy ma inny gust ale najważniejsze to w czym osobiście czujemy się najlepiej!" - obszernie skomentowała jedna z obserwatorek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości