Shannen Doherty pokazała jak przygotowuje się do śmierci. Wyprzedaje majątek ze względu na mamę

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Źródło: Getty Images
Shannen Doherty od 2015 roku walczy z rakiem piersi, który daje przerzuty. Obecnie diagnoza to nowotwór czwartego stopnia. Aktorka zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, nadal walczy o życie, ale myśli o tym, co stanie się po jej śmierci. Gwiazda już wyprzedaje majątek.

Shannen Doherty zdobyła popularność na całym świecie dzięki roli Brendy w legendarnym dziś serialu młodzieżowym "Beverly Hills 90210". Później zagrała jeszcze w wielu innych produkcjach, ale polscy widzowie kojarzą ją głównie z serialu "Czarodziejki", gdzie wcieliła się w postać Prudence Halliwell.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shannen Doherty sprzedaje dobytek

Shannen Doherty prowadzi podcast "Let's Be Clear with Shannen Doherty", w którym rozmawia o swoim życiu i bieżących trudnościach. Dzięki temu jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda codzienność osoby mierzącej się z poważną chorobą. Gwiazda podkreśliła, że nie chce umierać, ale z drugiej strony chce zabezpieczyć przyszłość bliskich, gdy jej zabraknie i nie obarczać ich dodatkowymi problemami. Jeszcze niedawno aktorka planowała zbudowanie stadniny dla chorych lub porzuconych przez właścicieli koni na terenie swojej posiadłości w Tennessee. Po czasie zrezygnowała z tego pomysłu, bo doszła do wniosku, że wygeneruje ona koszty, którym nie będzie w stanie sprostać.

Podczas rozmowy w podcaście "Let’s Be Clear" aktorka wyjawiła, że sprzedaje antyki i inne przedmioty, które kolekcjonowała. Wszystko z troski o mamę.

"Wiem, że będzie jej ciężko, jeśli umrę przed nią. W związku z tym, że będzie to dla niej bardzo trudne, chcę ułatwić jej niektóre kwestie z tym związane. Nie chcę, by miała na głowie załatwianie moich spraw" - stwierdziła.

Aktorka wyznała, że rozpłakała się podczas pakowania dobytku, pytając samą siebie, czy oznacza to już poddanie się i rezygnację z życia. Jej ukochana mama zasugerowała, że choć jej marzenie związane ze stadniną nie może się ziścić, to jej córka nadal może wspierać działania charytatywne.

Shannen Doherty z mamą
Shannen Doherty z mamą
Źródło: Instagram

Chora na raka Shannen Doherty zwróciła się do Kate Middleton

Aktorka zainteresowała się zamieszaniem wokół księżnej Kate, która przed tym, jak ujawniła, co jej naprawdę dolega, zmierzyła się z teoriami spiskowymi na jej temat. Shannen Doherty poruszyła w mediach społecznościowych temat prywatności i prawa do zachowania informacji o stanie swojego zdrowia tylko dla siebie.

"Bycie osobą publiczną nie oznacza, że jest się własnością społeczeństwa. Wszyscy mamy prawo przechodzić przez chorobę prywatnie. Atak teorii spiskowych i zwykłej, chorobliwej ciekawości zmusił ją do wytłumaczenia się, zanim pogodziła się z diagnozą i wyjaśniła sytuację swoim dzieciom" - napisała gwiazda serialu "Beverly Hills 90210".

Shannen Doherty podkreśliła, że księżna Kate okazuje niezwykłą siłę w obliczu trudności i wyraziła podziw dla jej determinacji i odwagi.

"Modlę się, aby był to moment nauki dla nas wszystkich, by szanować prywatność innych, niezależnie od tego, czy są osobami publicznymi. Księżno Kate, podziwiam twoją siłę w niekończącym się ataku, przez który przechodzisz, lecząc raka" - dodała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości