Siostra Sary Boruc jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Siostra Sary Boruc jest w ciąży
Siostra Sary Boruc jest w ciąży
Źródło: MWMEDIA
Siostra Sary Boruc, Innes Mannei dwa miesiące temu wyszła za mąż. Teraz dumna siostra żony Artura Boruca ogłosiła na Instagramie radosną nowinę. Dodała zdjęcie, na którym eksponuje swój brzuszek ciążowy.

Sara Boruc zyskała popularność, kiedy wiązała się z piłkarzem Arturem Borucem. Ich związek był szeroko komentowany w mediach, a para nie schodziła z nagłówków. Celebrytka szybko stała się jedną z najpopularniejszych polskich WAGs, jednak sama chciała zapracować na swój sukces, a nie tylko korzystać ze swojej pozycji u boku ukochanego.

Siostra Sary Boruc jest w ciąży

Sara Boruc zaczęła aktywnie działać na rynku muzycznym, nagrała własną płytę, a także założyła własną markę odzieżową. Ponadto celebrytka tworzy biżuterię, a współpracuje przy tym z siostrą Innes Mannei, którą często pokazuje w swoich mediach społecznościowych.

Innes Mannei dwa miesiące temu stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła biznesmena Cezarego Lecha. Ich ślub był szeroko komentowanym wydarzeniem w sieci, a zdjęcia i nagrania z uroczystości można znaleźć w ich mediach społecznościowych.

Teraz siostra Sary Boruc pochwaliła się radosną nowiną. Świeżo upieczeni małżonkowie spodziewają się bowiem dziecka. Innes Mannei pokazała zdjęcie, eksponując ciążowy brzuszek na Instagramie.

Siostra Sary Boruc pokazała ciążowy brzuszek
Siostra Sary Boruc pokazała ciążowy brzuszek
Siostra Sary Boruc pokazała ciążowy brzuszek
Źródło: Instagram/inessinbymannei

Jak na razie Innes Mannei nie zdradziła, w którym jest miesiącu, ani płci maluszka.

Zobacz wideo:

czt17
Katarzyna Sokołowska o niecodziennym pokazie mody. Zabrała duet MMC w góry
Katarzyna Sokołowska zajęła się organizacją ostatniego pokazu domu mody MMC, który odbył się w Karkonoszach.

Sara Boruc i Artur Boruc - historia miłości

Sara Boruc już od kilkunastu lat jest partnerką Artura Boruca. Wcześniej piłkarz był żonaty z Katarzyną Modrzewską, z którą ma 14-letniego syna Aleksandra. Piłkarz niedługo później rozstał się z żoną i już w 2010 r. na świat przyszła jego córka Amelia ze związku z Sarą Boruc.

Celebrytka ma jeszcze córkę z poprzedniego związku, a w 2019 r. ich rodzina powiększyła się i na świecie pojawił się ich synek Noah. Sandra i Artur Borucowie w 2014 r. postanowili zalegalizować swój związek i pobrali się. Ich życie rodzinne możemy oglądać na Instagramie Sary Boruc, która często publikuje kadry z życia prywatnego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości