Sława Przybylska miała wypadek na scenie. Menedżer zabrał głos. "Nie czuje się najlepiej"

Sława Przybylska
Sława Przybylska
Źródło: MWMEDIA
Kilka dni temu media obiegła informacja o wypadku, któremu na scenie uległa Sława Przybylska. Gwiazda miała wystąpić na jednej z jubileuszowych gal, jednak podczas wchodzenia na scenę potknęła się i uderzyła w głowę. Dopiero kolejnego dnia zdecydowała się udać do szpitala. Jak się teraz czuje? Menedżer nie ukrywa, że sytuacja miała negatywny wpływ na samopoczucie artystki.

Sława Przybylska jest polską wokalistką, której popularność przyniosły takie hity jak "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" czy "Miłość z Portofino". Choć w zeszłym roku skończyła 90 lat, wciąż jest aktywna zawodowo. Niedawno podczas gali z okazji jubileuszu 25-lecia powiatu radzyńskiego wokalistka uległa wypadkowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

5022024_SESJAWIZERUNKOWA_WELLMAN_POSTANOWIENIA (1)
Dorota Wellman o noworocznych postanowieniach. Jaki ma do nich stosunek?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sława Przybylska miała wypadek

Co się stało? Podczas zorganizowanej 10 marca gali doszło do niebezpiecznego wypadku! Sława Przybylska potknęła się na scenie i upadła, uderzając głowę na tyle niefortunnie, że doszło do uszkodzenia łuku brwiowego. O szczegółach zdarzenia opowiedział menedżer wokalistki.

"Artystka podczas imprezy zamkniętej w Radzyniu Podlaskim, gdzie odbierała tytuł honorowego obywatela, cofała się i zahaczyła szpilką o przewody. Sława prosiła, żeby przestawić odsłuch, oboje prosiliśmy, bo został ustawiony centralnie na wyjście do mikrofonu. Pan, który zajmował się nagłośnieniem, powiedział, że nie, bo już jest wszystko gotowe i tędy będzie szedł sztandar, więc żeby oni się o to nie zawadzili. Artystka, idąc do mikrofonu, po prostu o to zahaczyła. Była w euforii i nie zauważyła, że tam coś jest" - powiedział Krzysztof Rydzelewski w rozmowie z Plejadą.

Wokalistka nie udała się od razu do szpitala. Na propozycję wezwania karetki zareagowała odmową. Po krótkiej przerwie i konsultacji z ratownikiem artystka przebrała się i powróciła na scenę, by odebrać tytuł honorowego obywatela powiatu radzyńskiego. Do szpitala trafiła dopiero dzień później. Została poddana dokładnym badaniom i okazało się, że podczas wypadku doszło również do m.in. uszkodzenia stopy.

"Jest duży siniak w okolicy twarzy i ust oraz drobny krwiak w okolicy nosa. Do tego obrzęk wokół stopy. Artystka pomalutku wraca do życia, ale psychicznie nie czuje się najlepiej. Trudno, żeby czuła się dobrze, skoro musiała odwołać dwa występy" - powiedział menedżer.

Sława Przybylska zrezygnuje z koncertowania?

Plejada zapytała menedżera artystki o to, czy mają w planach pociągnąć do odpowiedzialności organizatora wydarzenia. Na ten moment nie wiadomo, bowiem nie zaciągnięto opinii prawnika. Nie wiadomo, kiedy Sława Przybylska powróci na scenę. Wokalistka nie czuje się najlepiej nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

Dochodzi do siebie w domu. Upadła bardzo poważne, jest stłuczone ramię, są stłuczone żebra, stłuczona noga, no i twarz wygląda bardzo brzydko. Sława nie czuje się komfortowo z takim wyglądem
- powiedział Krzysztof Rydzelewski.

Menedżer nie ukrywa, że jego podopieczna jest podłamana zaistniałą sytuacją. Co więcej, pojawiły się głosy, że wypadek jest konsekwencją wysokich szpilek, z którymi wokalistka się nie rozstaje. I dalej nie zamierza!

"Niektórzy twierdzą, że to przez to, że Sława chodzi w 14-centymetrowej szpilce, ale to nie jest jej wina. Dobrze, że tańczy na scenie, pokazuje energię, to, że w każdym wieku można się dobrze czuć. Wczoraj wieczorem rozmawialiśmy i powiedziała, że wraca na deski, a to oznacza, że jest lepiej" - dodał menedżer.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości