Klaudia El Dursi walczy o powrót do zdrowia. "Jestem na dobrej drodze"

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Źródło: MW MEDIA
Od niedawna widzowie stacji TVN 7 i player.pl mogą oglądać nowy sezon "Hotelu Paradise". W roli prowadzącej ponownie zobaczyliśmy piękną Klaudię El Dursi. Gwiazda niedawno zdecydowała się na kilka wywiadów związanych z pracą i życiem prywatnym. Modelka w kilku słowach postanowiła odnieść się do tematu komentarzy związanych z jej wagą i wyglądem. Przyznała, że walczy z chorobą.

Klaudia El Dursi od lat jest znana w świecie mediów i show-biznesu. Największą rozpoznawalność przyniósł jej występ w "Top Model" i rola prowadzącej "Hotelu Paradise". Jej konto na Instagramie śledzi ponad 920 tysięcy osób, które każdego dnia podglądają, co u niej słychać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise"

8. sezon "Hotelu Paradise" przyniósł wiele zmian. Jedną z największych jest to, że tym razem każdy ma tylko jedną szansę. To pierwsza edycja, w której uczestnicy wiedzą, że powroty do gry nie będą możliwe. Jak szybko się okazało, informacja ta znacząco wpływa na zachowanie w show, czy decyzje mieszkańców rajskiej willi.

- Niesamowicie, dlatego że to wzbudza ogromne emocje. To sprawia, że uczestnicy nie mają przestrzeni na to, by z czymś zwlekać, żeby popełniać błędy, to jest ich jedna, jedyna szansa, z której albo skorzystają, albo nie. To też wzbudza w nich taką wielką wolę walki, są zdyscyplinowani i mają wielką żądzę przetrwania. To buduje prawdziwe emocje, bo albo oni się z tych emocji obnażą i coś zyskają, albo przepadną — powidziała Klaudia El Dursi w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl

Co ciekawe, gwiazda przyznała również, że widzowie show zobaczą w tej edycji prawdziwą, płomienną miłość!

- W ogóle ta edycja ósma będzie taka idealnie zbilansowana, bo oczywiście będą te intrygi, sojusze, będą takie bezpieczne opcje, ale będzie też szalenie prawdziwa, gorąca miłość. Tak że każdy znajdzie dla siebie coś, czego szuka - dodała.

Klaudia El Dursi o metamorfozie, hejcie i walce z chorobą

Nie tylko życie uczestników programu budzi emocje widzów i internautów. Wiele uwagi skupia się również właśnie na prowadzącej. Modelka w każdym odcinku prezentuje się w nowej, wyjątkowej kreacji i bezapelacyjnie — zachwyca. W mediach jednak zwrócono uwagę na to, że modelka ponownie schudła, co wywołało falę spekulacji. Klaudia El Dursi w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" poruszyła ten temat.

"Jesteś pierwszą osobą, z którą będę rozmawiała na ten temat, bo tak naprawdę do tej pory nie miałam takiej potrzeby, żeby się uzewnętrzniać w takich prywatnych kwestiach. Nie jest to tajemnicą, że mam problemy żołądkowo-jelitowe. One już po prostu tak eskalowały, że przyszedł taki czas, że jedzenie faktycznie sprawiało mi trudność. Waga spadła dość mocno, ale jest coraz więcej. Nie jest już minus dziesięć, ale jest minus sześć (kg - red.). Więc jestem na dobrej drodze, żeby wrócić do mojej wagi przed perturbacjami, więc proszę się nie martwić. [...] Zaczęło się od nieleczonej bakterii Helicobacter, potem SIBO, IMO. Naprawdę tego jest cała masa. To tak po prostu, jak ta kula śnieżna się nawarstwiało" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości