Agnieszka ze "ŚOPW" pokazała ukochanego mężczyznę! Nie jest to Wojciech. "Piękni"

Agnieszka Łyczakowska
Agnieszka Łyczakowska
Źródło: TVN
Dla Agnieszki Łyczkowskiej udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się wyjątkowo szczęśliwy. Bohaterka show nie tylko odnalazła miłość, ale również zdobyła popularność, którą przekuła w internetową działalność. Wraz z mężem Wojciechem Janikiem aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, regularnie zdradzając fanom smaczki z rodzinnego życia. Tym razem kobieta postanowiła złożyć życzenia urodzinowe własnemu tacie. Opublikowała wspólne zdjęcie!

Agnieszka Łyczakowska była uczestniczką czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie została sparowana z Wojciechem Janikiem. Dobór tych dwojga okazał się strzałem w dziesiątkę! Z miejsca zyskali sympatię widzów, którzy z dużym zaangażowaniem kibicowali świeżo upieczonym małżonkom. Trzymanie kciuków najwyraźniej pomogło, bo Agnieszka i Wojciech przetrwali próbę czasu, doczekali się córki i zorganizowali ślub kościelny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SOPW_JACEKEWELINA_SLUBDZIECI
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała tatę

Od zakończenia emisji show z udziałem Agnieszki Łyczakowskiej minęły cztery lata. Mimo to bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Kobieta, podobnie jak jej ukochany mąż, aktywnie prowadzi instagramowy profil, za pośrednictwem którego dzieli się swoją codziennością. Najczęściej publikuje zdjęcia i filmy, na których pokazuje się wraz z Wojciechem Janikiem oraz ukochaną córką. Niedawno zrobiła jednak wyjątek!

Agnieszka Łyczakowska postanowiła publicznie uczcić urodziny ważnej dla niej osoby. Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się bowiem swoim tatą! Opublikowała wspólne zdjęcie i złożyła mu urodzinowe życzenia.

"Ten super gość ma dzisiaj urodziny! Sto lat tatku" - napisała.

Czy Agnieszka Łyczakowska jest podobna do taty?

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram

Internauci pospieszyli z życzeniami dla taty Agnieszki.

"Piękni", "Wszystkiego dobrego", "Wspaniała relacja ojca z córką" - czytamy.

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała problemy ze zdrowiem

Początek roku nie był dla bohaterki czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" łaskawy. Małżonkowie mieli w planach wakacyjny wyjazd, jednak niedługo przed wylotem Agnieszka Łyczakowska źle się poczuła. Kobieta została dokładnie przebadana i okazało się, że lekarze znaleźli torbiel. Musiała niezwłocznie poddać się zabiegowi. Po wszystkim opowiedziała obserwatorom, przez co przeszła. Niestety Agnieszka Łyczakowska po operacji nie czuła się najlepiej. Była osłabiona fizycznie i psychicznie. Przyznała, że ból jest do nie do wytrzymania, o czym informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Po porodzie czułam się lepiej..." - powiedziała.

Wyznała wówczas, że większość domowych obowiązków spadła na jej ukochanego męża, bowiem sama musiała się oszczędzać. Ponadto potrzebowała pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Małżonkowie poradzili sobie z trudnym czasem, a Agnieszka Łyczakowska powoli wracała do pełni sił. Niedługo później cała rodzina udała się w wymarzoną podróż do Hiszpanii.

Czytaj też: Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" pochwalili się nowiną. "Udało się! To on dawał mi nadzieję"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości