Sonia Bohosiewicz pokazała romantyczne kadry z ukochanym. "Dziękuję ci za te już pół roku"

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz świętuje pół roku z partnerem
Źródło: MWMEDIA
Sonia Bohosiewicz nie ukrywa już tożsamości partnera. Właśnie pochwaliła się tym, że spędziła z nim szczęśliwe pół roku. Aktorka promienieje w nowym związku, co zauważyli jej fani. Gwiazda złożyła życzenia urodzinowe ukochanemu i zdradziła, co jest sekretem ich udanej relacji.

Dla wielu fanów Soni Bohosiewicz informacja o tym, że rozstała się z mężem, była szokiem. Aktorka przez 14 lat była żoną Pawła Majewskiego, z którym doczekała się dwóch synów. Jak się okazało, nawet po rozstaniu udało im się utrzymać przyjacielskie relacje i wspólnie spędzić wakacje z dziećmi. Sonia Bohosiewicz ponownie się zakochała. Niedawno postanowiła ujawnić, kim jest jej nowy partner.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Sonia Bohosiewicz świętuje pół roku związku z nowym partnerem

Sonia Bohosiewicz jest w związku już od dłuższego czasu, ale starała się chronić prywatność partnera. Na początku pokazywała w mediach społecznościowych tylko fragmenty ciała ukochanego, np. jego dłoń. Ujawniała przez to, że z kimś się spotyka, ale nie zdradzała tożsamości wybranka. Kilka dni temu w końcu udostępniła na Instagramie filmik, na którym widać jej nowego partnera w całej okazałości. Zakochani spędzili razem szalone wakacje. Wcześniej aktorka zmagała się z hejtem, kiedy niektórzy Internauci krytykowali to, że jej ukochany zdecydował się na związek z kobietą, która ma dzieci.

"Szok, że któryś koleś się odważył do babki z gromadą dzieci. Jakby singielek nie było. To pcha się w patologię" - napisał ktoś na Instagramie. Sonia Bohosiewicz udostępniła ten komentarz i dodała, żartując: "patologia. To, to wiadomo już od 'Wojny polsko-ruskiej'. A od ilu zaczyna się gromada?".

Fani i znajomi aktorki zwrócili uwagę, że odkąd Sonia Bohosiewicz jest w nowym związku, to bije od niej radość. Wśród komentarzy pojawiły się stwierdzenia, że zasługuje na szczęście.

Sonia Bohosiewicz opublikowała nowe zdjęcia z partnerem, życząc mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dodatkowo świętowała z nim pół roku związku. Aktorka zacytowała "Małego Księcia". Przytoczyła fragment o przyjaźni.

"Przyjaźń to najpiękniejszy prezent, jaki można dostać. Sto lat Jacuniuniu!!! I dziękuję ci za te już pół roku" - dodała w opisie.

"Brawo! PRZYJAŹNI w MIŁOŚCI! Tylko tak i tak na zawsze" - skomentowała Ewa Chodakowska.

"Nigdy chyba nic tutaj nie komentowałam, ale teraz, patrząc na te zdjęcia, no muszę. Pani Soniu, w oczach widać miłość. I w jednych i w drugich" - stwierdziła fanka aktorki.

Sonia Bohosiewicz o rozwodzie. Jest dumna z siebie i byłego męża

Sonia Bohosiewicz opowiedziała o kulisach rozstania z mężem w rozmowie dla "Wprost" . Aktorka zdradziła, że zaczęła zastanawiać się nad swoim małżeństwem podczas pandemii. Wtedy miała sporo czasu, aby przyjrzeć się, czy jest szczęśliwa w obecnej relacji. To ona była więc inicjatorką udania się z mężem do specjalisty.

"COVID zmusił wszystkich do przyjrzenia się naszym relacjom i myślę, że w niejednym domu zawisło takie fundamentalne pytanie: A gdyby się okazało, że to jest właśnie koniec świata, czy to jest ta relacja, w której chciałeś być? Czy to było rzeczywiście to? No i tu zaczęło się u mnie odgruzowywanie" - wyznała w wywiadzie.

Terapeuta przeprowadził małżonków przez rozstanie i przygotował do rozwodu. Dzięki temu Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski mogli rozwieść się z szacunkiem i nadal wspólnie wychowywać synów.

"Jestem absolutnie dumna z nas, ze mnie i z Pawła, jak to przeszliśmy. Rozwód wzięliśmy w lipcu, ale zamykające wszystko ustalenia dotyczące dzieci, finansów i rozdzielności nastąpiły w lutym minionego roku. I w lutym, tydzień po podpisaniu tych wszystkich dokumentów u prawników, pojechaliśmy wspólnie z dziećmi na narty" - wyjawiła aktorka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości