Mąż Karoliny Pisarek przygotował dla niej niezwykłą niespodziankę. Modelka zaniemówiła

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Źródło: MWMEDIA
Karolina Pisarek ma już 26 lat. Modelka świętowała urodziny w gronie najbliższych. Tradycją już stało się, że co roku towarzyszą jej łzy wzruszenia. Tym razem została zaskoczona przez wyjątkowego gościa. Szalonym uściskom nie było końca.

Karolina Pisarek szturmem zdobyła sympatię widzów i jurorów 5. edycji "Top Model". To właśnie osiem lat temu rozpoczęła się jej zawrotna kariera. 18-letnia wówczas modelka niedługo miała podbić światowe stolice mody. Ostatnio skończyła 26 lat i ma na koncie wiele spełnionych marzeń. Również tych, z zakresu życia prywatnego.

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Pisarek - 5. edycja "Top Model"

Na casting przyjechała z rodzinnego Szczecinka. Przestraszona, skromna, ale gotowa do działania. Filigranowa blondynka weszła do studia z mamą i ówczesnym chłopakiem. Gdy pojawiła się na wybiegu, jurorzy nie mieli wątpliwości.

"Jesteś bardzo nieśmiała, przerażona i zagubiona, ale ta twarz jest warta milion dolarów" - mówił Marcin Tyszka w trakcie próbnej sesji.

Szybko okazało się, że delikatność Karoliny Pisarek pięknie łączy się z wyjątkową determinacją. W programie znakomicie poradziła sobie nawet z najbardziej ekstremalnymi zadaniami. Pozowanie z robakami, skok ze spadochronem, naga sesja, czy bieg przez płotki w szpilkach — dla Karoliny nie było rzeczy niemożliwych i zdaje się, że właśnie tę umiejętność rozbudowała w sobie najlepiej przez następne osiem lat.

Karolina Pisarek zaskoczona podczas urodzin

To kolejne urodziny, jakie Karolina Pisarek spędza u boku męża, Rogera Salli. Pamiętnym prezentem ubiegłych lat był ich pierwszy wspólny pies, Simba. Ukochany przekazał malca żonie — jak przystało na scenę z komedii romantycznej — przyozdobionego ogromną czerwoną kokardą. Były łzy wzruszenia, ogorm uścisków i... psich lizów. Niedawno do stada dołączył drugi czworonóg, tym razem w kolorze czekolady. Simba i Balu tworzą już zgrany duet.

W te urodziny również nie zabrakło wzruszeń, tym razem spowodował je jednak ktoś inny. Gdy Karolina Pisarek wróciła do domu, przed wejściem czekał na nią zapakowany prezent i bukiet latających balonów. Po wejściu okazało się, że piękne powitanie przygotowała mama modelki. Okazało się, że przyjechała niespodziewanie specjalnie z okazji urodzin córki. Zaskoczona solenizantka i tym razem nie powstrzymała płaczu.

Imprezę przygotowano w restauracji. Pojawili się najbliżsi przyjaciele państwa Sallów, a głównym elementem uroczystości okazał się wyjątkowy tort. Ciasto przygotowano w formie pudełka z Barbie. Nie mogło na nim zabraknąć rzecz jasna Simby i Balu.

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek z mamą
Karolina Pisarek z mamą
Karolina Pisarek z mamą
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości