Sonia Bohosiewicz znów zakochana! Kim jest tajemniczy nieznajomy?

Sonia Bohosiewicz pokazała nowego partnera
Sonia Bohosiewicz pokazała nowego partnera
Źródło: MWMEDIA
Sonia Bohosiewicz pochwaliła się nowym życiowym etapem. Na jej drodze stanął mężczyzna, któremu dedykuje cytaty romantycznych utworów, czy chwali się zdjęciami u jego boku z wieczornego spaceru po plaży. Właśnie to możemy oglądać na instagramowym profilu zakochanej aktorki.

Po trudnym rozstaniu z ojcem dwójki jej dzieci, Sonia Bohosiewicz musiała nieco odetchnąć. Okazało się, że warto było czekać. Kim jest ten romantyk? — zastanawiają się fani. Na tę informację trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt09
Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa" część 2

Sonie Bohosiewicz znalazła nową miłość

Sonia Bohosiewicz wyszła za mąż w 2008 roku. Razem z Pawłem Majewskim przywitali na świecie dwóch synów, Leonarda i Teodora. Aktorka przed dłuższy czas trzymała się zasady, by wpuszczać media w swoje życie prywatne jedynie na własnych zasadach. Plotki o rozstaniu z mężem potwierdziła osobiście, w odpowiedzi na pytanie jednej z fanek. Zapewne ze względu na to, że aktorka nie dzieliła się publicznie tematem rozwodu, kiedy ten był jeszcze w trakcie, fanka zapytała, jak udało się jej zachować radość podczas rozstania. Sama zainteresowana bynajmniej nie unikała odpowiedzi.

"A kto powiedział, że się udało? Było różnie. Medytacja, ruch, przyjaźnie, morsy. Łapałam się czego bądź. Ale już kurz opadł. Pamiętajcie, jutro też będzie dzień" — odpisała.

Od tego czasu nieco bardziej otworzyła się na temat byłego męża i oczekiwania na rozwód. Przyznała wówczas, że zdecydowała się na pomoc specjalisty, dzięki któremu udało jej się przetrwać trudny czas ze względnym spokojem.

Sonia Bohosiewicz spaceruje z partnerem na tle zachodzącego słońca

Okazuje się, że trudny okres Sonia Bohosiewicz zdecydowanie za sobą. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie zdjęcie, sugerujące nowy związek. Ujęcie przedstawia splecione dłonie na tle morza i zachodzącego słońca. Kim jest tajemniczy nieznajomy? W sieci pojawia się coraz więcej spekulacji.

W opisie aktorka zacytowała piosenkę "L-O-V-E" z repertuaru Nat King Cole.

"L is for the way you look at me, O is for the only one I see, V is very, very extraordinary, E is even more than anyone that you adore can" — wybrzmiewają słowa utworu idealnie wpasowując się w klimat zdjęcia.

Fani sypią gratulacjami i życzeniami szczęścia dla nowej pary.

"Super, kibicuję wam"

"Cudowności dla Was"

"Dużo, dużo miłości" — czytamy.

Wśród serdeczności nie mogło zabraknąć tych, od sławnej siostry, Mai Bohosiewicz, która w komentarzu zostawiła symboliczne serduszko.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości