Spłonął dom Blanki Lipińskiej. "To dla mnie trudny czas"

Spłonął dom Blanki Lipińskiej
Spłonął dom Blanki Lipińskiej
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska nie tak dawno poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kupiła dom w lesie. Niestety, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nowa posiadłość pisarki spłonęła.

Blanka Lipińska już od dłuższego czasu zastanawiała się nad kupnem nowego mieszkania. Na początku zaznaczyła, że interesuje ją tylko wynajem lokalu, jednak z czasem zmieniła zdanie. Zdecydowała się kupić dom w lesie.

Mariusz Kozak o relacji z rodziną partnera. "Najlepsza jest babcia Sebastiana"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Spłonął dom Blanki Lipińskiej

Dom znajduje się niedaleko Warszawy i jak sama informowała, miał przejść generalny remont. W rozmowie z Plejadą powiedziała:

"Nie czarujmy się, to nie będzie dom, w którym zamieszkam, tylko dacza, do której będę uciekać z Warszawy. (...) To będzie bardziej imprezowe miejsce, w którego projektowaniu będę chciała uczestniczyć" - mówiła.

Blanka Lipińska regularnie informowała swoich obserwatorów na Instagramie o postępie prac remontowych. Niestety, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia pisarkę spotkała smutna sytuacja.

Blanka Lipińska przechodzi trudny czas

Na InstaStories przekazała, że jej nowo zakupiony dom w lesie doszczętnie spłonął.

"Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, ale nie mam się dobrze. Przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam" - powiedziała.

Na końcu celebrytka dodała:

"Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Nie umiem tego robić i nie chcę. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych świąt" - dodała.

Blanka Lipińska o spalonym domu
Blanka Lipińska o spalonym domu
Blanka Lipińska o spalonym domu
Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości