Wiktoria Gąsiewska lubi błyszczeć, ale jej domowe stylizacje też robią furorę! Co ma w swojej szafie?

Jaki jest styl Wiktorii Gąsiewskiej? Inspiracje modowe gwiazd
Jaki jest styl Wiktorii Gąsiewskiej? Inspiracje modowe gwiazd
Źródło: MWMEDIA
Przyjrzyjcie się dziś Wiktorii Gąsiewskiej. Stylizacje tej gwiazdy możemy podzielić na takie, które pozwalają jej błyszczeć i wyróżniać się w tłumie oraz na te codzienne, w których stawia przede wszystkim na wygodę. Sprawdź, co najczęściej nosi aktorka i jakie ubrania pasują do jej figury.

Ta kobieta ma zdecydowanie dwie skrajne natury. Z jednej strony kocha ekstrawaganckie kreacje i potrafi pokazać pazur, a z drugiej ceni sobie dziewczęcą lekkość. Zobaczcie, jakimi stylizacjami chwali się na Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska w eleganckich kreacjach. Co nosi, by się wyróżniać?

Wiktoria Gąsiewska jest aktorką i prezenterką telewizyjną. Na wydarzenia, gdzie występuje przed kamerą bądź aparatem fotograficznym, zakłada przyciągające wzrok kreacje — najczęściej są to wieczorowe i koktajlowe sukienki. Często polega na kreatywności polskiej projektantki mody — Violi Piekut.

Co wyróżnia te sukienki? Fani twierdzą, że od aktorki nie można oderwać oczu, bo wygląda jak milion dolarów. Młoda gwiazda lubi pokazywać swoje zgrabne nogi, ale suknie do samej ziemi wcale jej nie odstraszają. Wiktoria Gąsiewska decyduje się na mocne kolory i materiały, które połyskują. Nosi welur, satynę, lubi świecić się dzięki cekinom. Nawet na basen wybrała kostium kąpielowy, który przypomina body na wieczorową galę. Zobaczysz to na ostatnim zdjęciu w pierwszej części artykułu.

Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Wiktoria Gąsiewska w sportowych stylizacjach. Aktorka nosi dresy i krótkie topy

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Poza pracą w telewizji czy na planach filmów i seriali aktorka prowadzi aktywny tryb życia. Ćwiczy, podróżuje, spotyka się ze znajomymi. Wtedy stawia na wygodę. Figura pozwala jej na odsłonięcie brzucha, stąd często możemy zobaczyć ją w krótkich topach.

Kolorowe dresy to jej sposób na osiągnięcie maksymalnego komfortu w ciągu dnia. Wiktoria Gąsiewska często je nosi. Ma różne zestawy, eksperymentuje też z kolorami.

Podsumowując, aktorka nazywana jest "wulkanem kobiecości", nie boi się odsłaniać swoje ciało np. w bikini czy rozciętych stylizacjach. Jednak bywa, że to minimalizm jest dla niej najważniejszą cechą w modzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości