Programy

Iza z "ŚOPW" spełniła marzenie. Łatwo nie było. "Usłyszałam, że jestem stara i powinnam spojrzeć w lustro"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Iza ze "ŚOPW" spełniła marzenie. Zmieniła coś w wyglądzie

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. A my powracamy do uczestniczki 5. serii — Izabeli Juszczak, która wciąż potrafi zaskoczyć fanów show. Stylistka fryzur z Bytomia odważyła się na kolejną zmianę w wyglądzie. Zdecydowała się na piercing! Poniżej zobaczycie zdjęcie, na którym prezentuje, gdzie ma teraz kolczyk. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, z jakimi stereotypowymi komentarzami musiała się zmierzyć. W jaki sposób radzi sobie z hejterami?

Iza w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zwierzyła się, że od dawna myślała o zrobieniu piercingu. Pewnego dnia po prostu udała się do salonu, a następnie pokazała swoją nową ozdobę na Instagramie. Piękna uczestniczka show stała się inspiracją dla innych kobiet, choć znów znalazły się takie, które były jej nieprzychylne. Iza potrafi już sobie z nimi radzić.

Iza ze "ŚOPW" zrobiła piercing. "Był moment, że chciałam się wycofać"

Zapytaliśmy Izę, czy czegoś się obawiała. Sporo słyszy się o źle wykonanych zabiegach i przykrych powikłaniach. Jednak kobieta była pod dobrą opieką.

- Miałam chwile zawahania, czy robić, czy nie robić. Sporo czytałam na ten temat. I był moment, że chciałam się wycofać. Ale później pomyślałam: no nie! Ja nie jestem z tych, co rezygnują ze swoich marzeń, idę! Wiec wstałam rano i poczułam, że to jest ten dzień i poszłam tam bardzo podekscytowana. Bliznami specjalnie się nie przejmuję, ponieważ widziałam, jak to wygląda i nie są aż takie straszne, by trzeba było się ich bać. Na dzień dzisiejszy cieszę się swoją ozdobą. I uważam, że to była dobra decyzja - stwierdziła.

A jak na pomysł Izy zareagowała jej mama?

- Wiadomości, które otrzymałam od obserwujących mnie kobiet, tylko mnie w tym upewniły, że jest piękny. Co druga kobieta pisze mi, że sobie też zrobi, więc tym bardziej mnie to cieszy, że mogę być inspiracją dla innych. Moja mama też, jak tylko zobaczyła, co mi przyszło do głowy, to powiedziała tyle: rób i się nie zastanawiaj! - opowiedziała dumna z nastawienia swojej mamy.

W drugiej części rozmowy Iza zdradziła, jakie nieprzychylne komentarze otrzymała w związku ze zrobieniem piercingu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8. Zapowiedź
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8. Zapowiedź
Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła piercing Źródło: Instagram @iziiij85

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza o walce z hejterami

Uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otwarcie mówi o tym, że otrzymuje hejt, któremu jest bardzo przeciwna. Ludzie potrafią w okrutny sposób skomentować jej wygląd.

Oczywiście usłyszałam, że jestem stara i powinnam spojrzeć w lustro oraz, jak w tym wieku można robić kolczyki. Więc odpowiedziałam tej pani, że nie uważam, że jestem stara, że nigdzie nie jest napisane, że to tylko dla 18-latków i że codziennie patrzę w lustro. Ja nikogo nie oceniam, czy ktoś ma 50 lat i robi sobie tatuaże, czy kolorowe włosy. Wręcz przeciwnie, zawsze kibicuję. Każdy robi to, co uważa za słuszne. Nie można nikogo na takiej podstawie oceniać ani krytykować

Iza powiedziała nam, w jaki sposób radzi sobie teraz z hejtem w sieci.

- Był taki czas, to było świeżo po programie, kiedy musiałam zmierzyć się z hejtem. On mnie wtedy dotykał. Wiele też przez hejterów wypłakałam. Ale umocniłam się na niedowartościowanych ludzi, bo w ten sposób można ich określić. Niedowartościowanych bądź zakompleksionych, bo normalne osoby tak się nie zachowują. Więc odpowiadam im w dosadny, inteligentny sposób, a później usuwam ich z mojego konta - przyznała w rozmowie z nami.

Miesiąc temu Iza pochwaliła się jeszcze inną metamorfozą. Zmieniła kolor włosów. Jak oceniacie jej przemianę?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości