Sylwia Bomba o ślubnych planach. Odważne wyznanie gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Sylwia Bomba o ślubnych planach

Sylwia Bomba w najnowszym wywiadzie powiedziała o planach na przyszłość. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" kilka tygodni temu wyznała, że jej serce jest zajęte, a teraz opowiedziała o ślubnych planach.

Sylwia Bomba to ulubienica widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda szybko zyskała spore grono fanów, którzy zaczęli śledzić ją w mediach społecznościowych. Prywatnie Sylwia Bomba kilka lat temu związała się z biznesmenem Jackiem Ochmanem, z którym doczekała się córki Tosi. Niestety ich związek się rozpadł niedługo po pojawieniu się córki, a celebrytka wychowywała ją samodzielnie.

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze Agnieszka Kotońska o pracy, studiach i wykształceniu.

Sylwia Bomba o partnerze i planach na przyszłość

Kilkanaście tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Jacka Ochmana. Sylwia Bomba długo nie komentowała tych doniesień, jednak w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" zdecydowała jednak, że sama weźmie udział w pogrzebie byłego partnera, bez córki.

Później celebrytka argumentowała swoją decyzję rozmową z psychologiem, który doradził jej takie rozwiązanie. Według niego, dla małej Tosi uczestnictwo w pogrzebie jej ojca, mogłoby być dość traumatycznym przeżyciem. Po kilku tygodniach Sylwia Bomba zdecydowała się jednak powiedzieć o tym swojej córce.

"Antosia już wie. Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest 'umarnięty'. Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat. Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie" - powiedziała.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o śmierci byłego partnera celebrytki, wszyscy śledzili każdy jej ruch. Dlatego też Sylwii Bombie trudno było utrzymać w tajemnicy informację o nowym partnerze. Do tej pory Sylwia Bomba pokazała tylko tajemnicze kadry z ukochanym, nie zdradzając przy tym jego personaliów i wyglądu.

Jakiś czas temu w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl uczestniczka powiedziała, że nie chce pokazywać partnera w mediach:

- Stwierdziłam, że wartościowe rzeczy lubią ciszę i wszelkiego rodzaju hałas, zamieszania, artykuły w prasie nie służą rzeczom, które się chce budować. Myślę, że to jest taki moment, że nie chcę o tym mówić, bo pokazywałam poprzedniego partnera z różnym skutkiem. Teraz jestem może bardziej rozsądna, zdobyłam trochę większe doświadczenie, więc stwierdziłam, że chcę, aby mój związek był jednak poza fleszami - wyjaśniła.

Sylwia Bomba stanie na ślubnym kobiercu?

Dodała, że teraz jest naprawdę szczęśliwa, a Tosia i jej partner dogadują się ze sobą wyśmienicie. Ostatnio Sylwia Bomba gościła w podcaście Żurnalisty, w którym powiedziała o planach na przyszłość. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" weźmie ślub?

"Marzę o ślubie. Kiedyś marzyło mi się bardziej, zwłaszcza jak byłam z tatą Antosi, to marzyłam o Antosi w białej sukieneczce na plaży na Zanzibarze albo na Mauritiusie lub Grecji. I ja w zwiewnej sukience, boso po plaży. Tak, marzyło mi się bardzo" - powiedziała celebrytka.

Dalej dodała:

"Teraz też mi się marzy ślub, ale już bardziej może jako taka naklejka jak po dobrej wizycie u lekarza. Już nie chodzi mi o sam ślub. Podziwiam takie pary jak moi rodzice. Oni są zrośnięci mózgami, wszystkim. Tata powie, a mama już nie musi tego słuchać, bo ona już wie, co tata chce powiedzieć. I ja niesamowicie podziwiam takich ludzi, że tak we dwójkę cudownie funkcjonują. Nawet jak się kłócą, to kłócą się o to samo, mówią to samo, tylko w innych zdaniach, mnie to bawi" - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości