Sylwia Peretti o pierwszych świętach bez syna. "Jak mam to zrobić bez ciebie?"

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Peretti we wzruszających słowach opowiedziała, jak wyobraża sobie pierwsze święta bez syna. Kilka miesięcy temu 23-letni Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym. Co roku razem z mamą organizował akcję charytatywną. Teraz celebrytka obiecała ją kontynuować w pojedynkę.

Sylwia Peretti doświadczyła w tym roku ogromnej tragedii — jej syn zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Bohaterka programu "Królowe życia" przeżyje pierwsze święta bez swojego jedynaka. Na Instagramie opublikowała poruszający wpis, w którym zobowiązała się kontynuować tradycję zapoczątkowaną przez syna Patryka. Mężczyzna, ubrany jako święty Mikołaj, zwykł odwiedzać dzieci z domu dziecka, obdarowując je prezentami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Sylwia Peretti o świętach bez syna

W poruszającym wpisie na Instagramie Sylwia Peretti wyraziła swoje uczucia i refleksje na temat pierwszych świąt bez syna. Wyznała, że nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak przeżyć te chwile bez niego.

"Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju" - czytamy.

Mimo to celebrytka postanowiła kontynuować dzieło, które zaczął jej ukochany syn. Zwróciła się bezpośrednio do niego, obiecując, że będą razem tworzyć dobro, a ona nie zawiedzie tych, którzy tak bardzo na niego czekają.

"Mam w głowie pytanie: synek, jak mam to zrobić bez ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od istot, które tak bardzo na ciebie czekają… Nie zawiodę ich, jesteśmy jednością" - czytamy.

Sylwia Peretti kontynuuje świąteczne dzieło syna

Dodatkowo wpis przywołał sprawę tragicznego wypadku, który wywołał falę hejtu wobec najbliższych ofiar. Nie dość, że życie gwiazdy "Królowych życia" zostało naznaczone tą straszną tragedią, to stała się też adresatką wielu niemiłych i nietaktownych komentarzy. Teraz zło chce zamienić w dobro.

"Patryk, dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro. Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla ciebie, ale i dla dzieciaków, mając cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią" - napisała.

Wspomniała taż, że to właśnie syn nauczył celebrytkę, jak angażować się społecznie.

"Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem. Piąty rok z rzędu #paczkaperetki jest do Waszej dyspozycji. Własnoręcznie napisane listy od dzieci z domu dziecka czekają na realizację, będą wysyłane losowo. Chętnych do wzięcia udziału, proszę o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych" - zachęciła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości