Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili imię córki. Postawili na klasykę?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili imię trzeciej córki
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili imię nowo narodzonego dziecka i pokazali pierwsze zdjęcia niemowlaka. To już trzecia córka youtuberów, Nela i Pola niedługo powitają maleńką siostrzyczkę w domu. Czy będzie im łatwo wymówić jej rzadko spotykane imię?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz 30 maja ogłosili swoim fanom radosną wiadomość. Para youtuberów wielokrotnie podkreślała, że marzy o ogromnej rodzinie i jak widać, konsekwentnie realizuje ten plan. Na świat przyszło ich trzecie dziecko. Do Poli i Neli dołączyła kolejna dziewczynka. Fani zachwycają się jej rzadkim imieniem.

Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max

Jak ma na imię córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego?

Dumna mama pochwaliła się już pierwszymi ujęciami noworodka. Rozkoszna dziewczynka śpi spokojnie w kołysce, otulona różowym kocykiem. Celebrytka wykorzystała post, aby ujawnić imię dziewczynki i podziękować za wsparcie.

"Dziękujemy kochani za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie! Wspólny pobyt w szpitalu z tatusiem, wspólne poznawanie dziecka to najpiękniejsze doświadczenie" - napisała młoda mama.

Internauci są zachwyceni wybranym imieniem dla najmłodszej pociechy przez Sylwię Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Na karcie przy łóżeczku możemy przeczytać, że dziewczynka otrzymała imię Jaśmina.

"Maleństwo, przepiękne imię! A te włoski są totalnym sztosem"

"Piękne imię! Jakie ma zdrobnienia? Jasia, Jaśminka czy coś jeszcze?" - czytamy w komentarzach.

Znaczenie imienia Jaśmina

Jaśmina to dość nietypowe imię w świecie show-biznesu, choć właśnie tak wyszukane imiona są obecnie bardzo modne. W kręgach znanych i lubianych nosi je między innymi córka Katarzyny Jaroszyńskiej, specjalistki od wnętrz z "Dzień Dobry TVN". Jaj fani wielokrotnie zachwycali się niecodziennym brzmieniem i znaczeniem imienia.

Pochodzi ono bowiem z języka perskiego i oznacza "dar od Boga". Jakie są kobiety noszące to imię? Jeśli wierzyć internetowym specjalistom, Jaśminy mają potrójną naturę. Bywają nieustępliwe, a jednocześnie potrafią okazać się nadwyraz urocze i delikatne. Są też wyjątkowo towarzyskie i jak ognia unikają nudy. Są też kreatywne i kochają towarzystwo zwierząt.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zapowiadają film z porodu

Młodzi rodzice podziękowali też przy okazji personelowi placówki medycznej za wyjątkową opiekę. Zapowiedzieli też niespodziankę dla obserwatorów.

"Koniecznie musimy nagrać dla was film i opowiedzieć o tym miejscu, o naszych doświadczeniach związanych z opieką okołoporodową" - czytamy w poście.

Fani rodziny Dąbrowskich, a także ci, którzy szykują się do rozwiązania, z pewnością skorzystają z rad doświadczonych rodziców.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości