Gwiazdy

Sylwia Przybysz dementuje plotki o kolejnej ciąży. "Dziewczyny, to serio jest nie na miejscu"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży? Ukochana Jana Dąbrowskiego dementuje plotki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pobrali się 25 czerwca 2022 roku w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Oboje udostępnili zdjęcia i filmiki ze ślubu w sieci. Pokazywali wcześniej, jak wyglądały próby do ich pierwszego tańca. Teraz spędzają błogi czas w podróży poślubnej. Kolejne wideo opublikowane przez Sylwię Przybysz wywołało burzę w sieci. Fani podejrzewają, że influencerka jest w kolejnej ciąży. Sama zainteresowana zabrała głos i w mocnych słowach powiedziała, co sądzi o takiej sugestii.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą od 2018 roku. Oboje rozwinęli swoje kariery dzięki mediom społecznościowym. Poznali się właśnie przez Internet. To Jan napisał do Sylwii i zafascynowany jej głosem, który usłyszał w serwisie YouTube, zaproponował jej nagranie wspólnej piosenki. Połączył ich utwór pt. "Miłość rośnie wokół nas". Wkrótce się w sobie zakochali, ale dzieliło ich aż 500 kilometrów! Jednak pokonali wszystkie przeciwności i zostali rodziną. Sylwia Przybysz w tym roku kończy 23 lata, a jej ukochany 26. Wciąż otrzymują wiadomości od osób, które uważają, że influencerzy byli za młodzi na zakładanie rodziny.

Sylwia Przybysz odpowiada na komentarze dotyczące jej ciała

Sylwia Przybysz pochwaliła się romantycznym filmikiem, który opublikowała na TikToku. Na nagraniu widzimy, jak przytula się i całuje ze swoim mężem. W tle słyszymy piosenkę pt. "Always Remember Us This Way", którą śpiewa Lady Gaga. Okazało się, że niewinne wideo wywołało prawdziwą burzę w sieci. Niektórzy fani Sylwii Przybysz sugerują, że spodziewa się z ukochanym kolejnego dziecka.

"Najbardziej rozbawiła mnie sugestia, że mój ostatni TikTok to nagrany moment, w którym ogłaszam Jaśkowi, że spodziewamy się trzeciego dziecka" - stwierdziła później na Instagramie.

Sylwia Przybysz zwróciła się do swoich obserwatorów. Przypomniała im, że jest po dwóch ciążach, więc jej brzuch nie jest perfekcyjnie płaski.

"Dziewczyny, to serio jest nie na miejscu. Urodziłam dwójkę dzieci i mam prawo mieć większy brzuszek. Po ciąży nie zawsze wszystko magicznie znika. Nie wyobrażam sobie napisać takiego komentarza do kogokolwiek i doszukiwać się ciąży, której nie ma. Powiem więcej, uważam, że dodatkowe kilogramy widać tak mniej więcej od trzech lat, od momentu, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, bo są one ze mną od tego momentu, ale serio nie musicie mi ich wytykać, nazywając je kolejną ciążą, to turbo niemiłe" - wyznała.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali zdjęcia z podróży poślubnej

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wypoczywają teraz w Grecji. Świeżo upieczeni małżonkowie udostępnili kilka zdjęć na swoich profilach na Instagramie. Pokazali zachwycające widoki i to, jak są w sobie zakochani. Bliscy i fani bardzo im kibicowali, a teraz cieszą się ich nową życiową drogą.

"Odpoczywajcie tyle, ile się da" - czytamy w komentarzach.

"Wszystkiego najlepszego, kochajcie się i patrzcie na siebie zawsze w ten sposób!" - ślą życzenia fani.

"Boże jesteście tak piękni i tak bardzo cieszę się waszym szczęściem!" - skomentowała internautka.

"Niesamowite, że jestem z wami od samego początku. Gratulacje!" - napisała wzruszona fanka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości