Kalina Józefowicz debiutuje w "Metrze". Córka Nataszy Urbańskiej powtórzy jej sukces?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
Źródło: MWMEDIA
Kalina Józefowicz od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro". To właśnie w nim debiutowała Natasza Urbańska. W rozmowie z Pomponikiem aktorka wyjaśniała, czy jej córka dostała rolę w musicalu "po znajomości".

Kalina Józefowicz to córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. W grudniu nastolatka skończy 14 lat. W tym wieku jej mama po raz pierwszy pojawiła się na castingu do musicalu "Metro". Angaż w przedstawieniu przyniósł jej nie tylko sławę, ale także miłość. To w Teatrze Buffo poznała swojego przyszłego męża Janusza Józefowicza.

Kalina Józefowicz debiutuje w "Metrze"

Córka Nataszy Urbańskiej idzie śladami mamy i debiutuje w tym samym spektaklu. Czy nastolatka dostała rolę w teatrze rodziców "po znajomości"? Aktorka stanowczo zaprzeczyła w rozmowie z Pomponikiem. Opowiedziała, jak długo jej córka pracowała na to, by móc pojawić się na scenie.

Podobno nastolatka od dawna uczęszczała na wymagające zajęcia, przygotowywała się do prób i ostatecznie została wybrana z grupy 50-ciu osób do występu w musicalu. Dziewczynka bardzo poważnie traktuje swoje marzenia o karierze musicalowej i uparcie dąży do celu.

"Obserwowaliśmy na ile ona to poważnie bierze, a na ile jest to tylko 'a, pośpiewam sobie', ale ona jednak bardzo się zaangażowała(...) Później były castingi(...)pojawiła się w tej grupie młodziaków i powolutku stawia swoje pierwsze kroki. To nie jest główna rola. 'Metro' jest taką 'wylęgarnią' talentów i takim pierwszym krokiem na scenie (...) i lekcją pokory" - powiedziała Natasza Urbańska.

Kalina Józefowicz w teatrze nie ma żadnej "taryfy ulgowej". Natasza Urbańska przyznała, że razem z mężem starają się być dużo bardziej wymagający dla córki, niż dla pozostałych śpiewających dzieci. Kalina nie może zaniedbywać także nauki, bo po wakacjach czeka ją test kończący szkołę podstawową.

"Może grać w spektaklu, jeśli będzie sobie dawała radę w nauce. Przed nią ósma klasa... Postaramy się, żeby nie zachłysnęła tym światem i zrozumiała, że to jest ciężka praca (...) My też jesteśmy surowymi nauczycielami, nie ma tak, że ona ma jakąś taryfę ulgową. Wręcz przeciwnie, myślę, że będzie miała trudniej, niż inni" - wyjaśniła aktorka.

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - dzieci

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza właśnie podczas musicalu "Metro", kiedy była jeszcze nastolatką. Był dyrektorem Teatru Buffo i miał żonę oraz dwójkę dzieci - Kamilę (ur. 1983) i Jakuba (ur. 9 marca 1993). Zdecydował jednak, że rozstanie się z żoną, bo połączyło go uczucie z młodszą o 18 lat Nataszą Urbańską.

Para pobrała się w 2008 roku. Zorganizowali ceremonię we własnym ogrodzie w dopiero co kupionym XIX-wiecznym dworku "Emilin" pod Łodzią. Także w 2008 roku na świat przyszła ich córka Kalina.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości