Antoni Strzelecki spełnił ostatnią wolę zmarłego ojca. "Zrobiliśmy to! Tak jak było zaplanowane!"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Andrzej Strzelecki, Antoni Strzelecki

Andrzej Strzelecki zmarł w lipcu 2020 roku. Niecałe dwa lata po śmierci aktora w mediach pojawiła się wiadomość, że jego synowi udało się spełnić wielkie marzenie ojca. "Andrzej! Zrobiliśmy to! Tak jak było zaplanowane!".

Andrzej Strzelecki to jeden z aktorów, który z każdym pojawieniem się na deskach teatru czy ekranach telewizorów wzbudzał ogrom sympatii. Ciepło, które od niego biło, spowodowało, że jego śmierć była ciosem dla fanów jego twórczości. Artysta w wielu wywiadach powtarzał, że jego największym życiowym sukcesem są dzieci. Zaledwie kilka miesięcy przed drugą rocznicą śmierci aktora, Antoni Strzelecki wykonał wielki ukłon w stronę ojca.

Syn Andrzeja Strzeleckiego wypełnił jego ostatnią wolę

Pasją Andrzeja Strzeleckiego była gra w golfa. Wielokrotnie powtarzał, że marzyłby, by jego ukochany syn Antoni zawodowo zajął się tym sportem. Żona aktora, Joanna Pałucka za pośrednictwem mediów społecznościowych obwieściła, że ostatnią wolę udało się zrealizować. Antoni Strzelecki ukończył bowiem naukę w Keiser University na Florydzie i został dyplomowanym menedżerem golfa. Dzięki renomowanemu tytułowi Antoni Strzelecki będzie mógł między innymi prowadzić zajęcia i szkolenia z gry w golfa, czy zarządzać polami golfowymi.

"No i stało się! Dziś Antek zakończył naukę w Keiser University w West Palm Beach - Associate of Science in Golf Management. Andrzej! Zrobiliśmy to! Tak jak było zaplanowane!” - napisała z dumą na Facebooku.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Danutą Stenką
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Danutą Stenką

Andrzej Strzelecki o synu

Andrzej Strzelecki przywitał na świecie syna Antoniego, gdy miał niespełna 50 lat. W wywiadach zaznaczał, że późne tacierzyństwo znacząco go odmłodziło i dodało sił do życia. Po raz ostatni widział syna na polu golfowym zaledwie miesiąc przed śmiercią.

"Antek w sensie technicznym gra o wiele lepiej ode mnie, ma o wiele lepszy swing, bardziej prawidłowy. On po prostu to uwielbia. Ja byłem fantastycznym ojcem od początku, a ta moja fantastyczność polegała na tym, że wychodziłem z dzieckiem na spacer częściej niż inni ojcowie. Mieszkam bowiem kilometr od pola golfowego" - mówił aktor w rozmowie z Echem Dnia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości