Syn Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez nie żyje. Gwiazdy składają kondolencje

Autor:
Dagmara
Olszewska
Cristiano Ronaldo i Georginie Rodriguez

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o śmierci wyczekiwanego dziecka. Para spodziewała się bliźniąt, chłopca i dziewczynki. Niestety, najmłodszy syn piłkarza nie przeżył. Tysiące osób składa kondolencje i wyrazy współczucia.

Gwiazdor Manchesteru United w październiku 2021 r., ogłosił, że wraz ze swoją piękną partnerką spodziewają się bliźniąt. W Wielki Poniedziałek para wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ich córeczka przyszła na świat, jednak drugie dziecko zmarło. Poprosili o modlitwę i wsparcie w tym ciężkim okresie.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez poinformowali o śmierci syna

Rozdzierający serce wpis w mediach społecznościowych skomentowały tysiące osób. Piłkarza i jego wybrankę zalała fala wspierających komentarzy. Wyrazy współczucia przekazali niemal wszyscy piłkarze Manchesteru United. 

"Twój ból jest naszym bólem. Wysyłamy w tym czasie miłość i siłę tobie i rodzinie" - napisali przedstawiciele klubu. 

Internauci skierowali też wiele ciepłych słów otuchy do załamanej babci, mamy Georginy Rodriguez. Kobieta zdecydowała się na krótki komentarz w postaci zapłakanych emotikon i znaków złamanego serca.

Muzeum Narodowe zorganizowało wystawę prac Tamary Łempickiej
Muzeum Narodowe zorganizowało wystawę prac Tamary Łempickiej

Gwiazdy wspierają Cristiano Ronaldo i Georginę Rodriguez

Pod postem pojawiło się też wiele komentarzy od przyjaciół pary.

"Tak mi przykro, kochanie, to łamie serce. Życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo siły i miłości w tym trudnym czasie" - napisała Negin Mirsalehi, jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie.  

 "Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice" - napisali zdruzgotani rodzice.

W kilka godzin od momentu publikacji oświadczenia niespełna 12 milionów osób wyraziło swoje wsparcie i przeszywający smutek. Rodzina, znajomi, sportowcy i osoby publiczne -  w obliczu tragedii nawet najwięksi boiskowi rywale złożyli piłkarzowi i jego żonie kondolencje.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości