Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o spadek. Mężczyzna nie ma za co żyć

Krzysztof Krawczyk Junior
Syn Krzysztofa Krawczyka nie ma za co żyć
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Krawczyk Junior wciąż mierzy się z problemami finansowymi. Choć udało mu się znaleźć mieszkanie, przebywa w nim sam, co przy jego stanie zdrowia może być niebezpieczne. Syn Krzysztofa Krawczyka postanowił walczyć o spadek po ojcu. Podważył testament, a najbliższa rozprawa odbędzie się 26 września.

Krzysztof Krawczyk Junior jest jedynym biologicznym dzieckiem zmarłego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. Za życia artysta nie miał szczególnie bliskich relacji z synem - utrzymywali jedynie kontakt telefoniczny.

Dziś Krzysztof Krawczyk junior zmaga się z epilepsją, której doznał w wyniku wypadku samochodowego. Wypadek spowodował jego śp. ojciec w 1988 roku. Choć obaj nie wyszli bez szwanku, to Krzysztof Krawczyk junior ucierpiał najbardziej. Napady padaczkowe są tak częste, że nie może pracować. Mężczyzna zmaga się przez to z problemami finansowymi, przez które nie jest w stanie zapewnić sobie podstawowych potrzeb. Utrzymuje się jedynie z renty. Wciąż czeka na spadek po ojcu. 26 września odbędzie się kolejna rozprawa dotycząca spadku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Zgodnie z testamentem majątek w całości przepisany został żonie Ewie Krawczyk.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod materiałem wideo.

Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Tajemnice produkcji". W trzeciej odsłonie Kalina Szymankiewicz udała się na plan serialu "Papiery na szczęście". Barbara Garstka oprowadziła ją po kulisach i zdradziła kilka smaczków dotyczących pracy:

TAJEMNICEPRODUKCJI_PAPIERYNASZCZESCIE (2)
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o spadek

Krzysztof Krawczyk Junior nie zgodził się z zapisem testamentu, zgodnie z którym cały majątek zmarłego muzyka znalazł się w posiadaniu jego żony. Syn Krzysztofa Krawczyka podważył go i wraz z adwokatką zamierza walczyć o pieniądze.

"Pokładam duże zaufanie w profesjonalność mojej pani adwokat. A jaki przebieg będzie miała sama rozprawa? Tego nie wiem" - przyznał w rozmowie z "Faktem".

Krzysztof Krawczyk Junior zdradził, że stan jego zdrowia uległ pogorszeniu. Aktualnie mieszka sam i dla jego bezpieczeństwa przydałaby się stała opieka. Niestety, Krzysztofa Krawczyka Junior aktualnie na to nie stać.

"Człowiek może upaść na głowę, może się nawet zabić, bo to jest taka choroba, że film się urywa. Dlatego jakby był przy mnie ktoś, z uwagi na tę chorobę, byłoby dobrze. Miałbym poczucie spokoju wewnętrznego" - dodał.

Mężczyzna mierzy się z problemami finansowymi i przyznał, że gdyby nie pomoc ludzi, nie miałby za co żyć.

"Walczę o to, żeby mieć na miskę ryżu, dosłownie i w przenośni. Muszę miesięcznie mieszkanie opłacić za 1500 złotych, nie licząc innych codziennych kosztów" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Ewa Krawczyk o relacji z synem Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk w jednym z wywiadów opowiedziała, jak wygląda jej relacja z synem Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że od śmierci męża praktycznie nie utrzymują kontaktów. Dlaczego? Ewa Krawczyk za zaistniałą sytuację obwinia adwokatów mężczyzny.

"Nie ma relacji. Nie ma żadnych relacji. Ja bym bardzo chciała, żeby te relacje były. Nawet na początku próbowałam o nie walczyć, ale jak weszła pani mecenas, weszli doradcy, dla niego wcale nie życzliwi i ja teraz już nic nie mogę. Jestem bardzo ograniczona i niedopuszczana" - powiedziała.

Ewa Krawczyk podkreśliła, że Krzysztof Krawczyk Junior nie jest już dzieckiem i nie potrzebuje nieustannej opieki. Padło wiele przykrych słów, o których przeczytacie poniżej:

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk
Ewa Krawczyk o relacji z synem Krzysztofa Krawczyka. Padły przykre słowa
Śmierć Krzysztofa Krawczyka zmieniła nie tylko oblicze polskiej muzyki, ale i zerwała rodzinne więzy. Wdowa po zmarłym muzyku i jego syn Krzysztof Krawczyk Junior przerzucali się wzajemnymi oskarżeniami w mediach i rozpoczęli walkę o spadek. Jak dziś wyglądają ich relacje? Ewa Krawczyk uchyliła rąbek tajemnicy.

Krzysztof Krawczyk Junior - choroba

Krzysztof Krawczyk Junior cierpi na padaczkę pourazową. Choroba jest konsekwencją wypadku z lat 80. 28 czerwca 1988 roku Krzysztof Krawczyk jechał samochodem wraz z 15-letnim wówczas synem oraz Ewą Krawczyk. Muzyk zasnął za kierownicą Fiata 125p i uderzył w drzewo na tzw. "zakręcie śmierci" w Buszkowie w okolicach Bydgoszczy. Krzysztof Krawczyk doznał licznych obrażeń twarzy, natomiast jego syn - Krzysztof Krawczyk Junior - był przez kilka dni nieprzytomny. Mężczyzna musi na stałe przyjmować leki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości