Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior jest bezpieczny

Krzysztof Igor Krawczyk, znany też jest jako Krzysztof Krawczyk Junior, urodził się w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest polskim wokalistą i podopiecznym Stowarzyszenia Studia Integracji prowadzonego przez Krzysztofa Cwynara.

Krzysztof Krawczyk Junior – życiorys

Krzysztof Krawczyk Junior jest synem Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak (wokalistka współpracująca z takimi zespołami, jak Amazonki, Tarpany czy Trubadurzy) oraz wnukiem Lucyny i Januarego Krawczyków. Swoje dzieciństwo spędził w Stanach Zjednoczonych razem z rodzicami. W 1980 roku Krzysztof Krawczyk przez to, że był w separacji z Haliną Żytkowiak, zabrał syna i wrócił z nim do Polski. Krzysztof Igor razem z ojcem zamieszkał w Warszawie.

W 1988 roku, gdy Krzysztof Igor miał 14 lat, wraz z ojcem i macochą Ewą, uległ wypadkowi samochodowemu. Krzysztof Krawczyk uderzył samochodem w drzewo od strony, z której siedział jego syn. Krzysztof Igor walczył o życie w szpitalu. Ostatecznie został uratowany, jednak nigdy nie powrócił do stanu zdrowia sprzed wypadku. Do dziś syn Krzysztofa Krawczyka zmaga się z padaczką, która wpływa na jego codzienne życie. Przez to, że ataki pojawiają się nawet kilka razy dziennie, nie ma on szans na pracę. Jest osobą niepełnosprawną w związku z czym otrzymuje rentę. Mężczyźnie nie udało się pójść na studia ani założyć rodziny. Miał jednak żonę, Olę, która oskarżała męża o przemoc. Winy Krzysztofa Juniora nigdy nie udowodniono. Ola urodziła syna, Bartka, jednak Krzysztof podaje w wątpliwość swoje ojcostwo.

W 2021 roku powstał reportaż dla programu „Uwaga” o Krzysztofie Igorze. Ujawnił w nim, że był odcięty od swego ojca, a choroba spowodowana wypadkiem nie pozwala mu na godne życie i jest ofiarą przemocy. Zamieszkuje mały pokój w mieszkaniu, w którym żyje z dalszą rodziną. W tym pokoju zgromadził wszystkie rzeczy jakie posiada.

Przeciwko ojcu Krzysztofa Igora został skierowany pozew o alimenty, jednak nie doszło do pierwszej rozprawy, z powodu śmierci Krzysztofa Seniora. Jak się potem okazało piosenkarz nie przepisał nic w spadku swojemu synowi, a wszystko, co miał zapisał żonie.

Krzysztof Krawczyk Junior – kariera

Krzysztof Krawczyk Junior jest bardzo utalentowany muzycznie. Swoje zdolności od lat rozwija w Stowarzyszeniu Studio Integracji. Od 2021 roku współpracuje z pierwszym zespołem swojego ojca – Trubadurzy.

W 2021 roku odbył się koncert Krzysztofa Igora Krawczyka w Radomsku. Tego samego roku razem z pierwszym zespołem swojego ojca Trubadurzy pojawił się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

W 2021 roku razem z Marianem Lichtmanem nagrał teledysk do piosenki „Wixa”.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA